0 thoughts on “Działaczka PiS definiuje konserwatyzm”

  1. No, nie wiem czego tu się czepiać. Konserwatyzm PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego scharakteryzowała w sumie całkiem dobrze.

  2. Socjalistyczni działacze nawet jak nie rozumieli tego, o co walczą, to przynajmniej na pamięć nauczyli się kilku formułek.

  3. A po co tym młodym ludziom wiedza i znajomość podstaw politologii szczególnie w takiej partii jak PiS? Czym mniej wiedzą tym lepiej dla ich pryncypałów z Waszyngtonu i Berlina lepiej. Za rok albo dwa jakaś fundacyjka Z USA albo z Niemiec zasponsoruje im staż, zaprogramują ich na polityczną poprawność, a później będą chodzić jak w zegarku i dalej kontynuować dzieło POPiS, SLD i PSL, czyli demontować nam państwo i dożynać smutne resztki gospodarki.

  4. „Chodzi w sumie o wszystko” To jest zabawne ale ta wypowiedz to przeciez zupelna kompromitacja. @Magdalena Zietek Nawet formulek sie nie nauczyli, tylko kilka terminow z Wikipedii te panie byly w stanie wymienic. Co zas do tego pana w okularach, to on chyba jakis lokalny aparatczyk.

  5. Straszna z niej działaczka. Studentka przyszła pewnie na 3 spotkania i wciągnęli ją dla parytetu 😉 Stremowała się dziewczyna przed kamerą, a Ci robią z tego aferę.

  6. Dziwne,że ukończyła gimnazjum z takim zasobem wiedzy. Ale nic tam niektórzy jak mantrę powtarzają,że to ostatnia nadzieja prawicy i jedyna w Polsce partia konserwatywna. Istna kuźnia prawicy – Forum Młodych PiS! Szczerze mówiąc to aż przez chwilę mi było ich żal(który to żal uleciał bezpowrotnie gdy pomyślałem o zawłaszczaniu przez nich pojęć takich jak katolicyzm,konserwatyzm,prawica).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *