E. Steinbach „adoptowała” Tymoszenko

Posłanka niemieckiej CDU i szefowa Związku Wypędzonych Erika Steinbach poinformowała, że w ramach akcji adopcji więźniów politycznych przez posłów Bundestagu objęła patronat nad skazaną na siedem lat więzienia byłą premier Ukrainy Julią Tymoszenko.

Steinbach podkreśliła, że jej decyzja to sygnał solidarności i wsparcia dla ukraińskiej polityk, która kierując rządem Ukrainy „starała się realizować cele pomarańczowej rewolucji, demokratyzować kraj, walczyć z szeroko rozpowszechnioną korupcją i zbliżyć Ukrainę do Unii Europejskiej”.

http://www.kuriergalicyjski.com/index.php/przegladprasy/622-steinbach-adoptowaa-tymoszenko

Komentarz: Skoro Julia Tymoszenko ma już niemiecką „matkę” i obrończynię, to teraz potrzebny jest jej „ojciec” i obrońca. Aż prosi się wskazać na jej wielkiego polskiego poplecznika Jarosława Kaczyńskiego. Steinbach i Kaczyński stanowiliby ciekawą parę. Ciekawe czy zwolennikom PiS ta „adopcja” przez Erikę Steinbach da coś do myślenia czy zwycięzy mesjanistyczny amok? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “E. Steinbach „adoptowała” Tymoszenko”

  1. Zdecydowanie zwycięży mesjanistyczny amok. Albo będzie inna zabawa. Będą wmawiali, że Erica broni Julii „pod publiczkę”, a Jarek jest „jedynym i prawdziwym jej obrońcą”.

  2. W Polsce za to niemieckich interesow dzielnie broni portal konserwatyzm.pl, ktory reklamuje eventy niemieckiej agentury spod szyldu RAS.

  3. Redakcja Konserwatyzm.pl zapomina że do ojca pięknej Julii pretenduje też ich idol Wladimir „Przy Tobie Panie stać będziemy” Putin.

  4. @m.galewski1984 Najpierw portal KZM-u był „agenturą rosyjską”, teraz jednak okazuje się dodatkowo „niemiecką”. Intelektualna orgia homoseksualna romantyków z ich dwoma ulubionymi „agenturami” w roli głównej rozpoczęta…

  5. A jakież przerażające cele ma ten RAŚ (według tego co mówią)? Oderwie Śląsk od żydowskiej Warszawy i przekaże je żydowskiemu Berlinowi. Kolego, właściciel się nie zmieni. Zmieni tylko miasto urzędowania. Zarówno Polska jak i Niemcy nie są suwerennymi krajami. Tylko tępe lemingi polskie i niemieckie myślą, że żyją w wolnej ojczyźnie, i tylko tępe lemingi biłyby się za potęgę tych dwóch kolonii. Mnie to bawią polskie i niemieckie chłopki krzyczące jak ich sąsiedzi chcą ich wyrugować. To śmieszne i smutne jak żydowsko-amerykańscy koloniści potrafią manipulować tępymi masami w tych dwóch państwach. Przede wszystkim ja nie jestem zwolennikiem RAŚ, ale obiektywnie to ruch taki sam jak ten, co poparli „nasi” w podczas „rewolucji amerykańskiej”. Tutaj różnica taka, że tworzą nowe państwo w ramach starego, tam robili nowe na gruzach kolonii starego. Taki jest cel RAŚ. I wtedy może pojawić się problem, bo to małe państwo stanie się kością niezgody pomiędzy roszczące sobie do jego prawa RP i RFN. No i lemingi w tych krajach zaraz będą miały włączony „trybik patriotyczny” aby bić się o „polski/niemiecki Śląsk” i będą się wyrzynać, a setki murzynków, semitków i innych kolorowych już będą czekały by zapełnić luki po zabitych autochtonach.

  6. @Antoine Ratnik Do tego właśnie zmierzałem. Cała multikulturalna papka to owoce rewolucji demoliberalnej. Żydzi, iluminaci itd. to orędownicy i architekci demokratyzmu i liberalizmu, i o tym zawsze należy mówić. Nie tylko lobby niszczą, co chore ideologie którymi zaszczepiają zwykłych ludzi. Takie chore ideologie chcieli Ukrainie zaserwować ludzie pokroju Wiktora Juszczenki i Julii Tymoszenko, i dlatego dobrze, że za swoje złodziejstwa i zbrodnie idzie do paki (krwawa Julia zleciła ze swoim kolesiem z działalności zabójstwo znanego polityka-biznesmena z jego żoną).

  7. @Piotr Marek: To se teraz kobiecina posiedzi w ukraińskim pierdelku … A co do RAŚ: i RAŚ i anty-RAŚ to pewnie jakieś USraelskie łajno, wkładanie kija w europejskie mrowisko. Miejmy nadzieje, że Rosja dogada sie z Niemcami i że Europa nie pozwoli sie podpalic cwaniakom zza oceanu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *