Gabriel Janowski popiera Annę Rękas

Warszawa, 3 października 2011r.

Nie jest prawdą, jakoby kryzys gospodarczy dopiero do Polski nadchodził. W rzeczywistości polska gospodarska, życie społeczne, kultura i wiele innych dziedzin – już od co najmniej kilku lat znajduje się w stanie postępującej degradacji i zagrożenia!

Szczególnie dotkliwie odczuwa to polska wieś, dlatego tak ważne jest, aby w parlamencie znalazły się osoby gotowe bronić polskiego rolnictwa przed polityką nierównego traktowania serwowaną przez Komisję Europejską, jak i przed nieudolnością biurokratów z Warszawy.

Zwłaszcza Senat, jako niekiedy ostateczna linia obrony przed złym prawem – potrzebuje prawdziwych patriotów, osób wrażliwych społecznie, a jednocześnie zdecydowanych i skutecznych. Dlatego proszę wszystkie osoby i środowiska z terenu Lubelszczyzny i Ziemi Zamojskiej, którym drogie są wartości narodowe, ludowe i patriotyczne, ideały pierwszej rolniczej „Solidarności” i doświadczenia nowoczesnego nurtu narodowo-katolickiego – o udzielenie poparcia następującym kandydatkom do Senatu:

– w okręgu nr 15 Joannie Szadurze, (Świdnik, Kraśnik, Łęczna, Bychawa) przedstawicielce środowiska polskiego handlu, rzemiosła i średniej przedsiębiorczości, zdeterminowanej by gospodarka służyła zwykłym ludziom;

– w okręgu nr 19 Annie Rękas, (Zamojszczyzna) dziennikarce, doświadczonej animatorce kultury i obrończyni praw socjalnych mieszkańców terenów wiejskich i małomiasteczkowych, której hasłem wyborczym jest zawsze aktualna triada: PRAWDA-PRACA-POLSKA.

Gabriel Janowski,

Przewodniczący Przymierza dla Polski, b. minister rolnictwa, współzałożyciel NSZZ RI SOLIDARNOŚĆ oraz Porozumienia Ludowego

dodał: (karo)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Gabriel Janowski popiera Annę Rękas”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *