Wencel: Ruch antysodomicki jest inspirowany przez rosyjskie służby

Mistyk pisowsko-smoleński Wojciech Wencel pisze na „portalu poświęconym”:

Jeśli układowi nie uda się na wielką skalę sfałszować wyników głosowania, PiS powinien wygrać. Jarosław Kaczyński znajdzie się oczywiście w bardzo trudnym położeniu i nie wiadomo, czy uda mu się zbudować rząd. Każdy wzrost aktywności PiS w życiu publicznym będzie jednak dobry dla Polski, bo to jedyna poważna partia zmierzająca do likwidacji okrągłostołowego układu i pragnąca kontynuować dojrzałą politykę zagraniczną Lecha Kaczyńskiego.

Jeśli chodzi o tematy ważne dla katolików, takie jak aborcja czy prawa homoseksualistów, cieszę się, że w tej kampanii mówiło się o nich mniej. Mam wrażenie, że gorące debaty z pogranicza prawa i religii od lat są w Polsce inspirowane przez rosyjskie służby specjalne, żeby podzielić środowiska konserwatywne w momencie, gdy waży się polska podmiotowość.

Komentarz: Jeśli biegle czytam w języku polskim, to chyba dobrze zrozumiałem: „postal poświęcony” jest gotów popierać PiS nawet wtedy gdy ten zgodzi się na aborcję i prawa sodomitów w imię „jedności” poparcia dla PiS? Zdejmijcie sobie Koledzy ten przymiotnik „poświęcony”, bo zaczyna wyglądać humorystycznie… [aw]

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Facebook

0 thoughts on “Wencel: Ruch antysodomicki jest inspirowany przez rosyjskie służby”

  1. Panie Ludwiku – pełna zgoda! Fronda zablokowała mi konto za to, że punkt po punkcie obnażałem kłamstwa PiS. Nie stosowałem żadnej „mowy nienawiści”

  2. @ Prawdziwa Prawica – „Fronda zablokowała mi konto” – Mnie na ich forum swego czasu społeczność uznała agentem, więc przejście tutaj było naturalne 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *