Giertych:

– Donald Tusk wygląda jak „jaśnie panienka pan premier”, której nic się nie chce. Kampania jest niemrawa. Jarosław Kaczyński jest o włos od zwycięstwa. PO prowadzi bardzo słabą kampanię, Kaczyński to wykorzystuje – powiedział Roman Giertych w „Kropce nad i” w TVN 24.

Były lider Ligi Polskich Rodzin powiedział również, że Kaczyński nie jest „osobą, która powinna być premierem”. Dodał, że za czasów koalicji PiS–LPR-Samoobrona, wolał „popełnić samobójstwo polityczne” niż dopuścić się, aby ówczesny rząd był kontynuowany. – To (Kaczyński – red.) niebezpieczny człowiek dla Polski i dla samego siebie – dodał.

– Donald Tusk skierował kampanię na lewą stronę, próbując zabrać głosy lewicy. Zaczął się bić z Napieralskim, tym samym odsłaniając prawą stronę – stwierdził Giertych. – Premier nie jest w stanie być wszędzie. Jeśli jest w jednej miejscowości to jest to pozytywne, ale druga miejscowość, do której nie pojechał już zazdrości. Zamykanie PO w autobusie i wożenie ich po dziurach i korkach to nieporozumienie – dodał były minister edukacji, na temat kampanii prowadzonej przez premiera.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/giertych-tusk-wyglada-jak-jasnie-panienka-pan-prem,1,4866072,aktualnosc.html

-sad

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *