Poseł PiS:

– Jacek Kurski sięgnął bruku. Dzisiejszym atakiem na śp. Lecha Kaczyńskiego przekroczył Rubikon – pisze na swoim blogu w Onecie poseł PiS Marcin Mastalerek, komentując w ten sposób dzisiejsza wypowiedź Jacka Kurskiego, byłego europosła PiS.

Co tak młodego posła PiS zirytowało w wypowiedzi polityka Solidarnej Polski? Jego wypowiedź na temat kary śmierci i Traktatu Lizbońskiego, który zdaniem Kurskiego uniemożliwia jej wprowadzenie w Polsce. A zdaniem Kurskiego, za taki stan rzeczy są odpowiedzialne osoby, który umożliwiły wprowadzenie Traktatu w Polsce, czyli m.in. Lech Kaczyński. – Winę za to, że w Polsce nie może być kary śmierci, ponosi ten, kto przeforsował w Polsce Traktat Lizboński, często łamiąc sumienia własnego środowiska politycznego. Mówię z przykrością o kierownictwie partyjno-państwowym w czasach, kiedy Traktat Lizboński był wprowadzany – mówił dzisiaj Kurski. Przypomnijmy, że prezydent Lech Kaczyński podpisał Traktat w październiku 2009 roku.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/posel-pis-kurski-siegnal-bruku-przekroczyl-rubikon,1,4938081,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Poseł PiS:”

  1. nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo „w czasach, kiedy Traktat Lizboński był wprowadzany ” to Pan Kurski stal murem za J.K. Pamiętam pewne spotkanie, na którym zadałem pytanie bezpośrednio Panu J.K na temat związków pomiędzy T.L a tzw „suwerennością”. Szanowny Pan J.K. nie potrafił na zadane pytanie odpowiedzieć od razu, musiał posiłkować się podpowiedziami … m.in właśnie Pana Kurskiego [który siedział wówczas po Jego prawej stronie..]. Sens podanej po kilku „kolejkach” pytań odpowiedzi na moje pytanie łatwo odgadnąć. pozdrawiam JM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poseł PiS:

– Jarosław Kaczyński nie jest przyklejony do stołka prezesa PiS. Władze partii zgodnie ze statutem mogą zmienić prezesa. Podczas ostatniego głosowania nad wyborem prezesa PiS nie wszyscy głosowali za Kaczyńskim. Jestem spokojny o kolejną kadencję Jarosława Kaczyńskiego, a do historii Polski przejdzie jako mąż stanu. Prezes PiS to wyjątkowo spokojny człowiek, mający dystans do siebie i poczucie humoru, ale to też charyzmatyczny przywódca i w Polsce jedyny w swoim rodzaju – powiedział w drugiej części wywiadu dla Onetu Joachim Brudziński.

Z Joachimem Brudzińskim – członkiem Komitetu Politycznego i Przewodniczącym Komitetu Wykonawczego PiS oraz liderem PiS w Szczecinie – rozmawia Jacek Nizinkiewicz.

Jacek Nizinkiewicz: Czy Nergal dzwonił już do biura PiS z podziękowaniem za darmową reklamę?

Joachim Brudziński: Nergal nie dzwonił do PiS z podziękowaniami. Pan Darski pewnie dzwonił do swojego „ziomala” Sławomira Nowaka z PO, żeby podziękować za to ziomalstwo. Namawiam do obejrzenia teledysków zespołu pana Darskiego. Nazywanie sztuką tego, co robi ten człowiek, wystawia świadectwo tym, którzy go bronią. Życzę panu Darskiemu zdrowia i niech pamięta, że za jego zdrowie modliło się wiele osób, które obrażał drąc Biblię i krzycząc „żryjcie to gów..”. A panu Nowakowi życzę większej wrażliwości. Nie tylko politycznej, ale i zwyczajnie ludzkiej.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/koalicja-po-pis-po-wyborach-to-mozliwe-ale-bez-tus,1,4865981,aktualnosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *