Hagmajer: Trockiści, KOR-owcy i Patrioci w Solidarności 1980-81

Marcin Hagmajer: Trockiści, KOR-owcy i Patrioci w Solidarności 1980-81. Czy to Zbigniew Brzeziński wybrał Karola Wojtyłę na papieża?

Facebook

1 thought on “Hagmajer: Trockiści, KOR-owcy i Patrioci w Solidarności 1980-81”

 1. W 34 min 30s pan M.Hagmajer w wywiadze dla CEPolska wspomina o TROCKISTACH w nurcie “Solidarności” o czym pisze doc. Kosecki wspominając aktywną #yd*wską KOMUNISTYCZNĄ organizacje o nazwie: Rewolucyjna Liga Robotnicza Polski “(RLRP) z jej założycielem #yd*em Stefan Bekier. Ten to TROCKISTA został “ZAPROSZONY” przez #yd#skich AKTYWISTÓW, którzy PRZECHWYCILI “NZZ Solidarnośc” w PRL-u i to oni ZAWOŁALI do Gdańska jako “emisariusza ruchu związkowego Europy”.
  FAKTYCZNIE to Stefan Bekier był działaczem skrajnie liberalnej 4-j Komunistycznej Miedzynarodówki, Przyjechał do PRL w sierpniu 1981r z Hiszpani na hiszpanskim paszporcie pod ZMIENIONYM nazwiskiem na ZAPROSZENIE kongresu “Solidarności” w Hali Oliwia we wrześniu 1981r, który przywiózł tzw. “ORĘDZIE do ludów Europy Wshodniej” i “polskich robotników i zwązkowców”.

  Faktycznie temu #ydow* Stefan Bekier i ówczesnym TROCKISTOM działaczom “Solidarności” chodziło o UMOCNIENIE trockistów w centralnym zarzadzie nowo powstałej NZZ “Solidarność” w PRL o czym do dzisiaj jest cisza i jest to tematem TABU, bo przecież WIADOMO “KTO” faktycznie rządzi w RP od 1990r do DZISIAJ !
  Otóż, “hiszpanski emisariusz” Stefan Bekier po 1981r przeniusł się z Francji do POLONIJNEGO Chicago, gdzie został “dziennikarzem” na Polonii UDAJĄC, że w marcu 1968r spotkała jego “MARTYROLOGIA” i jednocześnie że jest “autorytetem Solidarności” z Polski. Teraz jest obywatelem “całego Świata” i ciekawe ile ma paszportów ?

  NIE zapominać, że nurt trockistów ZAJADLE zwalczał “polskie narodowe trędy” tzn. polskich narodowych działaczy we wnetrzu Solidarnosci i osrodkach Polonijnych. Taką typową ofiarom trockistów był narodowiec działacz Solidarności Miroslaw Krupinski WYGNANY do Australii, a który był przewodniczącym Zarządu Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ „Solidarność” i delegatem na I Zjazd Krajowy „Solidarności” we wrzesniu 1981r, gdzie narził się trockistom. Na internecie jest wiele jego relacji na ten temat co badacze tego zagadnienia musza się zapoznać z jego opisanymi opiniami w zakłamanej obecnie “histori”:
  https://sztetl.org.pl/pl/historia-mowiona/139667-stefan-bekier

  TROCKISTAM i “puławianom” z PRL oraz 3 RP zawsze chodzi o JEDNO:
  trzymać centralną władzę w Warszawie w swoich SZPONACH dla swojej UPRZYWILIJOWANEJ “nacji” i PRZECHWYCIĆ Polskę dla siebie, wyrwać Polskę Polakom co własnie CENTRALNIE zawziecie “robi” tzw. POLIN Museum w Warszawie, a co wspiera też Bekier i jemu podobni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *