Historyczne odkrycie na Marsie. Jest życie?

Co znalazł łazik Curiosity? Wszystko wskazuje, że znalezisko ma związek z chemią organiczną, choć należy być ostrożnym przed wysnuwaniem daleko idących wniosków dotyczących życia pozaziemskiego. Przedstawiciele NASA zapewnili, że nie udzielą dodatkowych informacji o odkryciu, póki nie potwierdzą jego autentyczności.

całość na Interia 

http://nt.interia.pl/technauka/news-historyczne-odkrycie-na-marsie-jest-zycie,nId,715715

M.G.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Historyczne odkrycie na Marsie. Jest życie?”

  1. Hehehe, wszystko według planu. Niedługo zapewne doniosą, że nawiązali łączność z ufoludkami, a potem wyprodukuja laserami na niebie „znak [fałszywego] Mesjasza”. Traeba jakos przygotować gawiedź na rządy Antychrysta.

  2. to, że na marsie było życie jest pewne i znane historykom badajacych starozytnoość. Wszak na tabliczkach glinianych jest wiele informacji o katastrofie kosmicznej podczas której Ziemia zmieniła orbite uzyskała wodę a mars został przesuniety na niekorzystna orbite i to spowodowało konieczność zasiania zycuia na Ziemi posiadajacej wode i mozliwość zmaiany atmosfery na taką która posiada tlen wyprodukowany przez algi itp drobne rosliny pierwotne. Oczywisci oficjalna nauka śmiał sie z tych tekstów twirdząc, że to bajki tylko jak prosci ludzie mogli znać takie dane kosmologiczne i skąd wiedzieli o istnieniu innych planet w układzie słonecznym nawet tych które odkryto niedawno w XX wieku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *