Manifestacja przeciwko rządowi Mario Montiego

Przed wielką manifestacją przeciwko rządowi Mario Montiego, która odbędzie się 24 listopada w Rzymie, lider CasaPound Gianluca Ianonne udzielił wywiadu portalowi Novopress Italia. Podkreślił, iż ruch stoi w awangardzie społecznych protestów przeciwko bandyckiemu reżimowi spod znaku Goldman Sachs i udowodni to po raz kolejny.

Manifestacja jest otwarta dla wszystkich i liczymy na duży udział ze strony rodaków, ponieważ decyzje podejmowane przez ten bandycki rząd dotykają każdego, niezależnie od poglądów czy miejsca zamieszkania. Chcemy również widzieć obok nas naszych europejskich braci. Na Starym Kontynencie mamy do czynienia z „finansowym zamachem stanu”, który dotyka wszystkie narody. Na dyktat oligarchów musimy odpowiedzieć prawdziwą Europą Narodów, która powstanie na ulicach, w walce, a nie przy pomocy sloganów wypisywanych na Facebooku.

WT

Na podstawie: Novopress Italia/CasaPound

http://www.nacjonalista.pl/2012/11/22/lider-casapound-europa-narodow-powstanie-na-ulicach-a-nie-na-facebooku/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Manifestacja przeciwko rządowi Mario Montiego”

  1. „…Na Starym Kontynencie mamy do czynienia z „finansowym zamachem stanu”, który dotyka wszystkie narody. …” – bez przesady, prawdziwy konserwatysta z zachwytem popatrzy na dominację lichwiarzy. Toż to triumf prawdziwego „hierarchicznego wybraństwa” (samych lichwiarzy i polityków – nadzorców „motłochu” z nadania lichwiarzy), triumf najszczerszej łacińskości w (po)nowoczesnych realiach: zapewnienie powodzenia dla skurwysynów i bezkarności dla krzywdzicieli. A ludzkie bydło ma „laborać” (jak chce, to se jeszcze może i „orać”), ku chwale jedynej prawdziwej elity, na którą spłynęła „łaska hierarchicznego wybraństwa”. Kto propaguje pogląd przeciwny jest terrorystą/antysemitą/homofobem/pedofilem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *