Hołota zdewastowała łódzkie zoo

Po ostatniej gali KSW (Konfrontacja Sztuk Walk), która odbyła się w łódzkiej Arenie (13.05.2012) grupa wandali najprawdopodobniej mało myślących, zdewastowała w nocy łódzkie zoo. Przez hałasy których dopuściła się prymitywna hołota padły już dwie z trzech żyraf, były one ulubieńcami dzieci.

 

Wandale zniszczyli większość tablic informacyjnych, powyrywli ławki, a następnie wrzucili je na teren wybiegów dla zwierząt. Niestety żaden z dwóch obecnych ochroniarzy na terenie zoo nic nie zauważył…

 

Tym sposobem idioci, którym buzował testosteron po tym jak oglądali walki współczesnych gladiatorów pozbawili Łodzian jednej z niewielu atrakcji jakie można zobaczyć w tym mieście. Mamy nadzieję, że sprawcy zostaną złapani i surowo ukarani.

 

Jako łódzcy narodowcy zachęcamy do brania udziału w akcji „Ratujmy łódzkie ZOO!” (https://www.facebook.com/events/330223467051525/ ). Zamieszczamy poniżej apel organizatorów i numer konta na który można przelewać darowizny:

„Kochani,
Nasza dzielna Drużyna Pierścienia rozmawiała dziś z Dyrektorem ZOO i mamy wspaniałą wiadomość – konto już jest otwarte i czeka na wpłaty. Pamiętajcie, żeby koniecznie wysłać przelew z dopiskiem „na monitoring dla zoo”

nr konta: 62156000132011007002030002
Miejski Ogród Zoologiczny
ul.Konstantynowska 8/10
94-303 Łódź

Na stronie WWW łódzkiego zoo także można znaleźć numer konta:

http://www.zoo.lodz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=11

 

Narodowa Łódź

Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki

Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Łódzka

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Hołota zdewastowała łódzkie zoo”

  1. Z tego co można wyczytać w łódzkiej prasie, owa hołota to prawdopodobnie kibice którejś z drużyn piłkarskich (Widzew lub ŁKS), których było słychać podczas gali KSW. Jest to prawdopodobne bo już podczas samego KSW słychać było okrzyki kibiców, więc było ich całkiem sporo (oglądający galę w TV również mogli to usłyszeć). Niestety łódzkie zoo nie ma rozbudowanego systemu monitoringu, więc szanse na złapanie sprawców są żadne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *