Irlandia: Umarła po SEKSIE z PSEM! Matka czwórki dzieci dostała śmiertelnej alergii

Pewna 43-letnia kobieta, matka czwórki dzieci, trafiła w krytycznym stanie do szpitala w Limerick i po kilku godzinach umarła. Jak się okazało, Irlandka dostała śmiertelnej alergii po seksie z owczarkiem niemieckim! Zboczona kobieta skusiła się na psa kochanka, kiedy zobaczyła ogłoszenie na jednym z portali o perwersyjnym seksie. Mężczyzna „wynajmował” tam swojego owczarka niemieckiego do seksu z ludźmi.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/irlandia-umara-po-seksie-z-psem-matka-czworki-dzieci-dostala-smiertelnej-alergii_195134.html

Komentarz: Nigdy nie przyszłoby mi do głowy aby uprawiać seks z moim jamnikiem. Ale z tego wniosek, że jeśli ktoś ma ochotę, to przed stosunkiem powinien zgłosić się do alergologa, a po do psychiatry. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Irlandia: Umarła po SEKSIE z PSEM! Matka czwórki dzieci dostała śmiertelnej alergii”

  1. W tej sprawie jest szereg wątpliwości: 1/ czy piesek nie była aby molestowany 2/ czy piesek nie był nieletni 3/ czy zadbano aby seks DLA PIESKA był bezpieczny (dla pani nie był, ale to nie problem, ludzie powoduja globalne ocieplenie,  ) 4/ czy od opłaty za usługe seksualna odprowadzono stosowny podatek 5) czy obroża i smycz pieska posiadały stosowne atesty 6/ czy piesek nie miał na …***… wytatuowanych symboli nazistowskich/antysemickich/antyunijnych ?

  2. Zwierzęta mają inną fizjologię niż ludzi i w związku z tym znoszą rzeczy ktore nas by zabiły. Dotyczy to tak temperatury jak i bakterii. Czy to wymaga wielkiego wysiłku intelektualnego żeby wiedzieć, że od zwierzaka można się czymś zarazić?

  3. @ Santus Faustus I : Nie nalezy przeceniać intelektu „postępowych niewiast”: kobiecości, a więc i kobiecej intuicji wyparły się, a to co pozostało jest nędzną namiastką meskości, stąd i nedzne, opłakane skutki. Ale, jak powiedzieliby Julian Tuwim i Józef Piłsudski, „pies je j*bał”, 🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *