J. Kluzik-Rostkowska na konwencie PO

– Na początku wyobrażałam sobie tę imprezę trochę inaczej. Ale dzisiaj bardzo podoba mi się to towarzystwo – mówiła w swoim wystąpieniu podczas konwencji PO Joanna Kluzik-Rostkowska. Była szefowa PJN w swoim przemówieniu porównała się do Hillary Clinton.

– Kiedy Radek Sikorski wspominał prezydenta Stanów Zjednoczonych, przypomniałam sobie Hilary Clinton, która po wielu miesiącach bojów z przyszłym prezydentem USA zdecydowała się przekazać mu swoje poparcie. Na początku wyobrażałam sobie tę imprezę trochę inaczej. Ale dzisiaj bardzo podoba mi się to towarzystwo. I ja dokładnie z tego samego powodu jestem z wami – rozpoczęła swoje przemówienie Kluzik-Rostkowska.

– Jestem tu dzisiaj z wami również dlatego, że wierzę, że podzielam wasze marzenia, marzenia nas wszystkich o wolnej, bogatej i dobrze urządzonej Polsce – kontynuowała.

Za: http://www.tvn24.pl/0,1706496,0,1,kluzik_rostkowska-na-konwencji-po-wystapila,wiadomosc.html

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “J. Kluzik-Rostkowska na konwencie PO”

  1. Żenada. No to czekamy, kiedy pan poseł Libicki pójdzie w ślady swojej idolki i dołączy do partii katechona, który wprowadza homoseksualne rodziny zastępcze. Polska polityka to bagno.

  2. Są panie, które zmieniają często partnerów i czerpią z tego korzyści materialne. Zaznaczam,że nie chodzi mi o rozwody. Czy proceder ten nie ma miejsca w polityce i wymieniona pani go nie uprawia? 3 partie w kilka miesięcy,przerób znacznie skromniejszy niż panie tzw. niezbyt ciężkich obyczajów,ale ten proceder ma różny charakter – np sponsoring,wtedy partnerów jest przez ten czas nawet mniej…..

  3. Patrzę na to w następujący sposób: Pani Kluzik-Rostkowska ma łeb nie od parady . Podarowanie prezesostwa PeJoteN Panu Kowalowi to przysługa dla Pani Poseł . PeJoteN nie będzie uczestniczyło w Sejmie RP kolejnej kadencji, a Pani Poseł dostanie się, najprawdopodobniej, do koryta przy najmniejszym wkładzie własnym . Gwarantuje Jej to popularność ugrupowania obecnego Premiera . Cwaniactwo . Czyż pewna część tego Zacnego Narodu nie jest, po prostu, odrobinę niespełna rozumu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *