PiS i SLD wspólnie przeciwko PO

"Przed halą Ergo Arena w Gdańsku, gdzie odbywa się konwencja PO, protestują działacze SLD, ruchu "Nic o nas bez nas" oraz członkowie Klubu "Gazety Polskiej’.

Kilku działaczy SLD urządziło happening na platformie ciężarówki. Mają ze sobą transparent z napisem "Turyści z PO – plaża 400 metrów" i narysowaną strzałką oraz duży nadmuchany balon z napisem "Obietnice PO". – Pozdrawiamy turystów z PO! Nie idźcie na konwencję, idźcie od razu na plażę wykąpać się. Witamy największą wycieczkę w Polsce za pieniądze podatników. Gdzie jest sto obietnic Tuska? – pytał przez megafon jeden z działaczy lewicy.

Trzecia grupa manifestujących to członkowie Klubu "Gazety Polskiej", którzy mają ze sobą transparent z napisem "Żądamy prawdy o Smoleńsku" oraz biało-czerwone flagi z kirem. Jedna z kobiet uczestniczących w tej demonstracji do idących na konwencję członków Platformy krzyczała: "Złodzieje, obłudnicy, mordercy prezydenta!"

Za: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9765759,_Gazeta_Polska__i_SLD_manifestuja_przed_konwencja.html

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PiS i SLD wspólnie przeciwko PO”

  1. Chyba przestanę tu zaglądać widząc ciągle te manipulacje i obłudną propagandę, poziomem dorównującą tej z Czerskiej. Tutaj to wszędzie doszukuje się powiązań między PiS i SLD, a wystarczy choć trochę pośledzić politykę by móc stwierdzić, że nie ma szans na taką koalicję. To jakieś rozpuszczanie plotek, zarówno przez dziennikarzyny przychylne PO jak i tutaj. Po drugie znacznie bardziej widoczne są wspólne ataki na PiS przez PO i SLD (Kalisza, Piekarską, Milera) niż skoordynowane ataki na PO. Także jest to czysta manipulacja tutaj małych nienawistników, niż jakakolwiek próba bycia obiektywnym.

  2. @Piast: Po wyborach zobaczymy, na jaką koalicję są szanse. To partie władzy, które wymieniają się poglądami, więc nie byłbym tutaj taki pewny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *