Jacek Kurski powiedział prawdę o naturze sporu PiS z PO


– Tusk się wypalił. Koalicja PiS-PO bez Tuska to rozsądny pomysł – powiedział w „Przesłuchaniu” w RMF FM Jacek Kurski .
[onet.pl]

W tej wypowiedzi Jacek Kurski przyznał, że jedynym powodem, iż przez tyle lat rząd PO-PiS nie powstał jest personalny spór Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. Pomiędzy PiS i PO nie ma więc żadnych nieprzekraczalnych różnic programowych. Nie chodzi o wielkie ideowe spory IV RP z „agentami WSI” i temu podobne. To nie jest eschatologiczna bitwa „patriotycznej IV RP” z „partią białej flagi”. Czyli ciągnący się od kilu lat „spór o Polskę” jest tylko i wyłącznie sporem dwóch facetów, który którego zniszczy politycznie, zgodnie z Leninowską definicją polityki („kto kogo?”).

Warto aby wszyscy członkowie Sekty Smoleńskiej, „mistycy PiSu” i „niepodległościowcy” i „prawdziwi patrioci” wzięli sobie te słowa Jacka Kurskiego pod uwagę. Europoseł PiS właśnie Wam powiedział, że od kilku lat on i jego partyjni robią Was w konia. Opowiada się Wam, że „jedni są tu gdzie stało ZOMO”, a drudzy tam, gdzie była Solidarność. Wy w to wierzycie, siedzicie pod namiotem na Krakowskim Przedmieściu, z wypiekami na twarzy słuchacie „niepodległościowej gnozy” w Radiu Maryja, nienawidzicie „agentów”, szukacie winnych za „zabójstwo” Lecha Kaczyńskiego. 

A tymczasem Jacek Kurski mówi otwartym tekstem, że nie chodzi o żadne zasady, a tylko i wyłącznie o spór personalny. Przy śniadaniu Jarosław Kaczyński siedzi i mówi do swojego kota: „Jak ja nienawidzę tego cholernego Tuska!” (scena podobna jak Gargamel z Klakierem). W tym samym czasie Donald Tusk, zajadając się zupą mleczną, ma w głowie podobną myśl: „Abyś sczezł ty Kaczorze!”.

Adam Wielomski

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Jacek Kurski powiedział prawdę o naturze sporu PiS z PO”

  1. Panie Prezesie pisanie agitek proszę zostawić posłowi Libickiemu , panu nie wypada.Jeszcze ktoś pomyśli , że zachowuje się pan podobie jak Gargamel powtarzając swemu jamnikowi -„Jak ja nienawidzę tego cholernego Kaczora.!”

  2. Kurak to piesek Kaczora. Ten zrobi wszystko co mu kaczor każe. Coś wam powiem i raz na zawsze to zapamiętajcie. Mój kolega miał możliwość zapoznania się z tym g…nem o nazwie IV RP. Został przez pomyłkę zatrzymany przez policję i potem jakiś pisiacki prokurator trzymał go w więzieni na tymczasowym przez ponad rok. Wie pan co mu zrobili tam w więzieniu? Zgwałcili i zarazili hivem. Po wyjściu na wolność walczył o odszkodowanie ale tym pisowskim świętym krowom przysługuje immunitet. I co? G..wno, nic nie dostał za swoje piekło w więzieniu. Taka jest ta pańska IV RP. Boję się, że to kaczystowskie bydle dojdzie do władzy i co nas czeka? Pewnie będzie nas namawiać na donosy na sasiadow. A ze ten pedzi bimber, a ze tamten ma dwa krzaczki marychy, albo ze nie placi abonamentu za Radio Maryja. Trzeba sie pomalu przyzwyczajac bo jak nie daj Boze Kaczynski dojdzie do wladzy to to juz bedzie patriotyczny obowiazek !!!! Dzien bez donosu to dzien stracony !!!! PiS to taka sama czerwona banda jak SLD. Głosując na PiS to tak jakbyście głosowali na SLD czyli głosujecie na homolobby, adopcję dzieci przez homosie, ateizacje, nieograniczoną aborcję itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *