Jako kogo wybrano Roberta Biedronia?

„Wybrali cię jako posła, nie jako pastora” – powiedział wczoraj u Moniki Olejnik Robert Biedroń do Johna Godsona (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13366398,Biedron_do_Godsona__Wybrali_cie_jako_posla__nie_pastora.html?order=najnowsze).

Chodziło mu o to by w decyzjach poselskich John Godson nie kierował się swoim sumieniem, światopoglądem i przekonaniami. Bo przecież jest reprezentantem wszystkich Polaków o różnych światopoglądach.

Abstrahując od fałszywości tego twierdzenia, natrętnie nasuwa się w tej sytuacji jedno pytanie. Jako kogo gdyńscy wyborcy wybrali Roberta Biedronia? Czy wybrali go, jako znanego doświadczonego polityka? Raczej nie. Czy jako lidera listy Ruchu Palikota? W dużej mierze tak. W największym stopniu – moim zdaniem – Robert Biedroń wybrany został jednak, jako znany działacz środowisk homoseksualnych. Wyborcy – w znacznej mierze – wybrali go, jako działacza gejowskiego nie – jako posła!

Co więcej – idąc za tym wskazaniem – Robert Biedroń skupił się na reprezentowaniu w Sejmie poglądów i postulatów tych właśnie środowisk. Skupił się na tym w momencie, gdy sam odmawia reprezentowania Johnowi Godsonowi postulatów chrześcijańskiej prawicy. Krótko mówiąc – typowa moralność Kalego!

A posłowi Godsonowi – za wczorajszą, zaprezentowaną u Moniki Olejnik  wierność swoim przekonaniom – należą się wyrazy najwyższego uznania. Dla mnie John jest bohaterem!

Jan Filip Libicki

www.facebook.com/flibicki

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Jako kogo wybrano Roberta Biedronia?”

  1. Czy za ostentacyjne demonstrowanie w sejmie swojej przyjaźni z p. Homo również należą się mu laury? Dziękuję oczywiście p. Godsonowi za jego postawę w sprawie homo dyktatury. Jednakże przejawem odwagi (a raczej honoru) byłoby dla nie podawanie ręki typkom spod ciemnej gwiazdy, czy w ogóle porzucenie bagna jakim jest Parlament — jest to miejsce uprawiania jawnej prostytucji.

  2. Do pana Godsona miałem wcześniej mieszane uczucia, bo mi jakimiś tam wypowiedziami podpadł wcześniej, ale dobrze wystapił w sprawie związków partnerskich i zrobił gula postępowcom tym, że jest Murzynem tylko w połowie, bo poglądy ma jak biała i homofobiczna chrześcijańska menda. Jestem ciekaw jak teraz chcą się do posła Godsona odnosić, bo powiedzieć o nim, że jest czarnuchem nie wypada, bo są tolerancyjni i w ogóle. Biedroń postanowił przejść na ty, tak samo jak Biali mówili swoim niewolnikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *