Janusz Korwin-Mikke publicznie nawołuje do przestępstwa

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Janusz Korwin-Mikke publicznie nawołuje do przestępstwa”

  1. @mjoed Nie.Dopiero startujemy! 🙂 JKM atakuje socjalizm przy pomocy argumentow socjalistycznych.Liberalizm= socjalizm. Nie ma socjalizmu bez liberalizmu, a liberalizmu bez socjalizmu.JKM jest czlowiekiem oczytanym ale jego perspektywa jest czysta pomylka.Cala obecna kampania prezydencka we Francji sprowadza sie do takiej dyskusji wlasnie.Tylko w sposob rozwodniony, bo w mediach nie wolno wszystkiego mowic.Te historie o szklance mleka, to ja ja juz we Francji slyszalem w 1997 roku chyba.

  2. Najpierw wywiad z Bolszewikiem Kardaszewskim a teraz atak na JKM… Zaiste to ciekawe… widać zmiany na portalu poszły mocno w lewo.

  3. Zaczyna się. Przywództwo obejmuje Herr Möller, więc można się spodziewać większej ilości ataków na prawdziwych prawicowców.

  4. Jako człowiek wyleczony z korwinizmu, tak na chłodno podzielę się swoimi uwagami: pan Korwin na tym filmiku użył przenośni. Wyraźnie chodzi mu o stanowczy sprzeciw wobec populistycznych postulatów socjaldemokracji, nie powiedział nic o mordowaniu jej przedstawicieli. Powtarzany przez niego cytat o „martwym czerwonym” ma pomóc ludziom w mentalnym i psychicznym uodpornieniu się na lewicową demagogię i upowszechniony przez media cukierkowy obraz lewicy. Co innego taki Kardaszewski, który otwarcie nawołuje do precyzyjnie określonych aktów przemocy wobec korwinistów i ich bliskich. Natomiast co do Korwina: absolutnie nie uważam, że krytyka libertariańskiego polityka powinna być na konserwatywnym portalu zakazana – wręcz przeciwnie, szczególnie tutaj taka krytyka jest w pełni pożądana. Ale byłoby o wiele ciekawiej, gdyby była merytoryczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *