Zmiany na portalu konserwatyzm.pl

Szanowni Czytelnicy,

z dniem dzisiejszym do redakcji portalu konserwatyzm.pl dołączył publikujący u nas od pewnego czasu p. Tomasz Kosiński (https://konserwatyzm.pl/autor/265/tomasz-kosinski) – odpowiedzialny za dział „Tożsamościowym”. Będzie on odpowiadał za teksty dotyczące tożsamości i historii narodowej, regionalnej (ze szczególnym uwzględnieniem Śląska) oraz współczesnego ruchu narodowego.

Tomasz Kosiński – urodzony w 1989 roku. Politolog spec. samorządowa, student studiów II stopnia historii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Członek SKN Historyków UŚ. Zainteresowania badawcze koncentruje na współczesnych doktrynach politycznych i XX-wiecznych anty-mainstreamowych ruchach politycznych w Europie i USA oraz historii Górnego Śląska.

Kontakt: t.kosinski@hotmail.com

Redakcja portalu konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmiany na portalu konserwatyzm.pl

Szanowni Państwo,

Informuję, że z dniem dzisiejszym:

1/ Na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego portalu zostaje powołany p. prof. Adam Wielomski. Panu Profesorowi należą się specjalne podziękowania za pracę włożoną w powstanie i rozwój portalu.

Dodatkowe wyrazy podziękowania należą się wszystkim osobom, które poświęcając swój czas i energię przyczyniają się do rozwoju portalu.

2/ Na listę oficjalnych współpracowników został wpisany p. Antoine Ratnik mieszkający na stałe we Francji, który od dłuższego czasu współpracuje z portalem, a którego artykuły cieszą się dużą popularnością. Poniżej zdjęcie przedstawiające naszego francuskiego współpracownika:

3/ Utworzony został nowy dział – ,,Sport”, którym kierował będzie publikujący u nas od dawna, kol. Przemysław Gołębiowski.

Dodatkowo informujemy, że naszymi specjalistami, którzy już jakiś czas temu zgodzili się na współpracę z portalem, są p. prof. Romuald Szeremietiew oraz p. Andrzej Wronka.

Redaktor naczelny portalu www.konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zmiany na portalu konserwatyzm.pl”

  1. To przecież jest napisane w samym tekście, że zdjęcie przedstawia znanego francuskiego lefebrystę polskiego pochodzenia, który tu publikuje. A Pan może myślał, że wspomnianego sportowca?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *