Janusza Rewińskiego i PiS pomysł na Polskę

Minęło kilka dni od konwencji wyborczej kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy. Głos zabrali analitycy, politolodzy, politycy oraz samo społeczeństwo, bo już się ukazały pierwsze sondaże oceniające wystąpienie kandydata PiS. Podczas konwencji Dudę wspierali znani ludzie ze świata mediów, kultury i polityki.

Między innymi córka Czesława Niemena, aktor Jerzy Zelnik, satyryk Janusz Rewiński i nowe, po upadłym aniele Adamie Hofmanie „cudowne dziecko” PiS, czyli prezydent Stalowej Woli z ramienia PiS Lucjusz Nadbereżny. Nadbereżny obwożony jest po całej Polsce jako swoista maskotka Jarosława Kaczyńskiego prezentowana pt. „najmłodszy prezydent PiS w Polsce”. Nie umknęło to uwadze internautów i zmontowano zabawny materiał na temat pomysłów na Polskę Janusza Rewińskiego, Lucjusza Nadbereżnego i PiS.

https://www.youtube.com/watch?v=yAbUuBaJdT4

Warto zaznaczyć, że Lucjusz Nadbereżny zaatakował swojego poprzednika Andrzeja Szlęzaka za to, że wspierał w ramach promocji miasta Stalowa Wola wydawanie książek. Pomimo tego, że specjaliści i mass media biją na trwogę, iż w Polsce mamy zapaść czytelniczą „cudowne dziecko PiS” poddało totalnej krytyce wspieranie czytelnictwa. Czyżby Lucjuszowi Nadbereżnemu nie zależało na tym, aby Polacy byli oczytanym i wykształconym narodem? Wszak ciemną masą łatwiej manipulować i jak mówił kolega Nadbereżnego z PiS Jacek Kurski: ciemny lud wszystko kupi.

Łukasz Wielicki

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *