Jastrzębski: Elity globalne i polska eksterminacja

Globaliści jasno pokazali, że dla nich ludzie są równi i równiejsi. Są kasty uprzywilejowane, wartościowsze, uważane przez siebie za nosicieli cywilizacji, tolerancji i kultury. Są również wybrane państwa i narody oraz takie ,którym wmawia się wyjątkowość by wykorzystać je w swoich celach.
Najbardziej krnąbrnych się morduje, tych mniej poddaje stopniowemu wyniszczeniu. Musimy pamiętać że My, Polacy (i ogólnie Słowianie) jesteśmy w większości narodów przeznaczonych w przyszłości do miękkiej eksterminacji. Elitom zależy na tym abyśmy nie mieli dostępu do rzetelnej wiedzy, stałej i pewnej pracy, realnej własności, moralnych zasad, tradycji, rodziny i ojczyzny.
Trzeba sobie uświadomić rzecz najważniejszą i najbardziej przerażającą, którą wielu nazwie teorią spiskową – globalizm i jego elity świadomie i strategicznie zakładają regres ludzkości. System ten i jego wierni wyznawcy planowo zmierzają do radykalnego zmniejszenia „mniej wartościowej” ludności świata. Traktują większość ludzi jak bydło, które się hoduje i czerpie z niego zyski.
Otwarcie i bezkarnie głosi się rasizm i ksenofobię wobec tych, którzy odrzucają zachodni styl życia. Oficjalnie się mówi, że nie ma dla nich miejsca na ziemi. Czyni się to mediach obrośniętych w legendy postępowych i liberalnych.
Wpływowe kręgi elit w Ameryce i całym świecie atlantyckim są głównym nośnikiem globalizmu i liberalnego kapitalizmu. Kasta ta narzuca swoje wartości innym. Gardzi państwami, narodami, religiami i kulturami. Dla ludzi normalnych ta ich cywilizacja w znacznej części jest chora, wykoślawiona i obrzydliwa. Czynią to poprzez ekspansje kulturową i ekonomiczną, a tak gdzie napotykają na radykalny opór poprzez najazdy rozbójnicze pod pretekstem obrony praw człowieka. Kasta ta prowokuje i wznieca wojny bo w nich ma intratny interes.
Czasem Przeciwnikowi militarny podbój jest zbędny. Wystarczy swój plan wdrażać za pomocą usłużnych rządów w danych państwa – tak jest w przypadku Polski. Wroga ideologia jest pompowana pod flagą narodową, godłem, w dymie kadzideł i ryku pieśni patriotycznych. Rząd i opozycja robią to pod rękę z Episkopatem Polski. Poprzez ich działania Polak stał się obywatelem drugiej kategorii.
W obecnym ustroju – globalnym liberalizmie – nie chodzi już nawet o rozwój kosztem ludzi pracy, ponieważ ogólnie nie chodzi o pracę, ani o rozwój. Jesteśmy ofiarami i świadkami ustroju, który pracuje na rzecz globalnej oligarchii, i jej przyszłych pokoleń – gdyż to one mają być dziedzicami i przyszłymi władcami świata. Celem globalistów jest depopulacja i dezindustrializacja świata, tak aby ziemi starczyło tylko dla wybrańców. Dlatego główne ostrze globalizmu jest skierowane przeciwko Azji, Afryce i społeczności muzułmańskiej. Przeciwnik chce złamać ten jeszcze nieuchwycony przez niego świat ideologicznie i demograficznie. Bo wie, że tam jest główny ośrodek sprzeciwu.
Żyjemy w świecie absurdów. Dziś przedstawia się kobietę z zasłoniętą twarzą lub prawosławnego duchownego jako kogoś nienormalnego, normalnością jest styl Sama Brintona.
Ale nie przemogą!

Łukasz Marcin Jastrzębski

za: FB

Click to rate this post!
[Total: 31 Average: 4.6]
Facebook

10 thoughts on “Jastrzębski: Elity globalne i polska eksterminacja”

 1. Ta eksterminacja nie taka miękka. Mieli wojnę Słowianie południowi, mają Słowianie wschodni. Zachodni też zaczynają czuć jej oddech.

 2. „Wroga ideologia jest pompowana pod flagą narodową, godłem, w dymie kadzideł i ryku pieśni patriotycznych. Rząd i opozycja robią to pod rękę z Episkopatem Polski.” – w jakiż to sposób Episkopat pompuje Polakom wrogą ideologię?

 3. „Celem globalistów jest depopulacja i dezindustrializacja świata, tak aby ziemi starczyło tylko dla wybrańców.”

  Hmm. Jeżeli nastąpi depopulacja, to ziemi w przeliczeniu na liczbę ludności będzie więcej, a nie mniej. 🙂

  A dezindustrializacja najpewniej udała się właśnie w krajach, które najbardziej zażarcie z „globalizmem” walczyły. W Korei płn, na Kubie, w Wenezueli, Iranie, etc…

  To co autor nazywa „globalnym liberalizmem” dokonuje ekspansji na świecie nie w wyniku knowań swoich wyznawców. Gdyby tak było, jego ekspansja byłaby znacznie wolniejsza, wymagająca ogromnej porcji przemocy i łatwo odwracalna – tak jak swego czasu ekspansja komunizmu.

  „Globalny liberalizm” rozprzestrzenia się, ponieważ w cywilizacji postindustrialnej zapewnia najbardziej optymalną alokację zasobów, najszybszą akumulację kapitału i jest zwyczajnie najbardziej wydajny.

  1. „Globalny liberalizm” jest najsilniejszy i najlepiej przystosowany. Zgodnie z teorią ewolucji Darwina, wygrywa feudalnymi dziadami i socjalistycznymi nędzarzami.

   1. Teoria ewolucji dotyczy replikatorów, bytów które się powielają i tworzą kopie samych siebie. Tutaj mamy do czynienia nie z replikatorami, ale z pewnymi strategiami ekonomicznymi i politycznymi. Zatem właściwym narzędziem do opisu jest teoria gier.

 4. Przecież to katechon Putin eksterminuje Słowian. No chyba że Ukraińcy to nie Słowianie, ale język jakiś taki podobny do polskiego.

  1. Istnieją dwie definicję Słowian. Normalna – narody posługujące się językami słowiańskimi, czyli właśnie np. Ukraińcy, Polacy, Czesi, Chorwaci, czy Bułgarzy. Oraz definicja narodowa, patriotyczna, antyglobalistyczna, według której Słowianie to Rosja pod przywództwem katechona Putina, oraz jej sojusznicy. Słowianami są więc nie tylko Białorusini czy Serbowie, ale także Węgrzy. Natomiast Ukraińcy, Polacy czy Słowacy, Słowianami oczywiście nie są.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *