Jastrzębski: Grunt, że „podpalił konsulat sowiecki w Krakowie”

Dwie krótkie informacje wyjaśniające czym jest uczciwość według PiS-u.
1) Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli do podwarszawskiego domu Jakuba Banasia, który jest synem szefa NIK Mariana Banasia. To już kolejne przeszukanie w głośnej sprawie związanej z prezesem Najwyższej Izby Kontroli. Jak podała TVP Info agenci szukali dokumentów związanych z renowacją willi w Krakowie, należącej do syna szefa NIK.
Liczni politycy Prawa i Sprawiedliwości tłumaczyli że na ważnych stanowiskach potrzeba nam ludzi z czystą przeszłością, którzy nie budzą zastrzeżeń. Uczciwość po pierwsze.
2) PiS-owska Telewizja Republika ma nowego dyrektora programowego. Został nim Witold Newelicz, który siedział w więzieniu za produkcję narkotyków i napaść na policjanta.
Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, Witold Newelicz – nowy dyrektor programowy Telewizji Republika – siedział w więzieniu w Strzelcach Opolskich za produkcję twardych narkotyków. W 2004 r. on i trzej inni mężczyźni zostali zatrzymani w Zakopanem. Prokuratura oskarżyła ich o przetwarzanie słomy makowej na polską heroinę. Newelicz, który miał ksywę „Chemik z Krakowa”, odsiedział pięć lat. Wolnością nie cieszył się długo, wrócił za kraty, bo odwieszono wyrok za napaść na policjanta.
Na internetowej stronie Republiki, bronią jednak dokonań pana Witolda Newelicza: „Założył grupę Front Antykomunistyczny, podpalił konsulat sowiecki w Krakowie, w 1989 roku okupował komitet PZPR i niszczył pomnik Lenina”
Łukasz Marcin Jastrzębski
za: FB
Click to rate this post!
[Total: 24 Average: 4.8]
Facebook

2 thoughts on “Jastrzębski: Grunt, że „podpalił konsulat sowiecki w Krakowie””

  1. Prawo i Sprawiedliwość jest nazwą tak nasiąkniętą hipokryzją jak to tylko możliwe a ludzie śpią snem głębokim i niezakłóconym żadną refleksją bo trudno za taką uznać wzrost poparcia dla Hołowni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *