Jastrzębski: Między Dmowskim a troglodytami. Wobec Marszu Niepodległości

Wokół Marszu Niepodległości narosło wiele mitów i nieprawd – głównie straszących „polskim antysemityzmem, rasizmem, itd”. W mediach trwa nagonka i wściekły atak na samą ideę tego wydarzenia, co sprawia, że zwykli, normalni ludzie zostają umieszczeni w jednym szeregu ze skrajnymi wariatami. Jednak media do tej pory musiały same szukać sensacji, afirmując puste hasła. Wydawać by się mogło, że w obliczu takiej propagandy, środowiska skupione wokół Marszu – a więc właśnie m.in. Młodzież Wszechpolska – powinny jak najskuteczniej zbijać te ataki oraz nie dawać paliwa przeciwnikom. I w tym momencie rzecznik tej organizacji rzuca mediom ratunkową linę i podaje na tacy pretekst do dalszego szerzenia histerii. Najpierw w wywiadzie zaczyna bredzić o „separatyzmie rasowym” – podkładając się węszycielom rasizmu wśród Polaków – a następnie za pośrednictwem Twittera któryś z działaczy (być może ten sam?) wprost przyznaje, że „brednią jest nazywanie murzyna Polakiem”.

Zatrważające. Środowisko narodowe, niegdyś skupiające prawdziwych intelektualistów, teraz dopuszcza na najwyższe stanowiska troglodytów, których poziom umysłowy powinien pozwalać maksymalnie na trzymanie transparentu podczas marszu. Gratuluję.

Kamil Jastrzębski

Od Redakcji: Marsz Niepodległości i awantura wobec zdolności osób czarnoskórych, aby stać się i czuć Polakami, wzbudziła wiele kontrowersji. W związku z tym zapraszamy naszych Czytelników do nadsyłania swoich refleksji na temat Marszu Niepodległości i ewentualnych koniecznych korekt w jego idei i organizacji. Teksty prosimy przysyłać na adres mailowy redakcja[małpa]konserwatyzm.pl (koniecznie w doc lub txt).

Click to rate this post!
[Total: 27 Average: 3.6]
Facebook

2 thoughts on “Jastrzębski: Między Dmowskim a troglodytami. Wobec Marszu Niepodległości”

  1. Nie da się skorygować czegoś co jest organizowane przez łysoli z ONR, NOP i MW, bo takie organizacje są programowo brutalne, krzykackie i nastawione na szokowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *