John Godson: „Dostałem różne szkalujące listy typu 'spierdalaj na drzewo do Afryki'”

„Ja bronię wartości moralnych, tradycyjnych, wartości chrześcijańskich. Uważam, że osoby oświecone, uważające się za tolerancyjne, powinny uszanować różne poglądy. Nie powinno być tych wszystkich ataków. Ja dostałem różne szkalujące listy typu „spierdalaj na drzewo do Afryki”. Wczoraj dostałem też wiadomość zaczynającą się od słów „Panie kuntakinte”. Dla mnie to jest zadziwiające, że osoby wykształcone, posiadające szeroki horyzont myślowy, nie potrafią radzić sobie z tym paradoksem, że można być ciemnoskórym i konserwatywnym. Tu jest całe moje zaskoczenie.””Znam kilka osób o orientacji homoseksualnej, które nawróciły się i dzisiaj nie praktykują homoseksualizmu.”

http://www.fakt.pl/John-Godson-broni-chrzescijanskich-wartosci,artykuly,199085,1.html

Komentarz: Czy nie odnosicie Państwo wrażenie, że poseł John Godson jest jedynym polskim parlamentarzystą, który publicznie nie boi się mówić na temat homoseksualizmu tego, co myśli wielu chrześcijan? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “John Godson: „Dostałem różne szkalujące listy typu 'spierdalaj na drzewo do Afryki'””

  1. „Uważam, że osoby oświecone, uważające się za tolerancyjne, powinny uszanować różne poglądy. (…). Ja dostałem różne szkalujące listy typu „spierdalaj na drzewo do Afryki”. (…). Dla mnie to jest zadziwiające, że osoby wykształcone, posiadające szeroki horyzont myślowy, ” 1. nie ma czegoś takiego jak „osoby oświecone”. Ci których Pan pewnie ma na myśli to zwykli debile. 2. tolerancja to mit dla frajerów, tolerancja w sensie takim jak chcieli by oficerowie byśmy pojmowali nie istnieje. Pojecie „tolerancji jest batem na „nielewicowo” myślących. 3. Osoby wykształcone, a tym bardziej posiadający szeroki horyzont myślowy – nie wydaje mi się aby tacy się do Pana odważyli odezwać. pozdrawiam iF!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *