Jurek: Film National Geographic wpisuje się w kampanię dezinformacji

Marek Jurek mówił też, że autorzy filmu pominęli wiele ważnych faktów, na przykład ten o podróży Donalda Tuska do Katynia dwa dni wcześniej.

Zabrakło też wystąpienia premiera w Sejmie 19 kwietnia 2010 roku, kiedy mówił, że Polska nie będzie się domagać samodzielnego śledztwa – dodał. Były marszałek Sejmu przypomniał również słowa Donalda Tuska o tym, że spór się z Rosją w tej sprawie byłby wszczęciem nowej zimnej wojny w Europie.

Lider Prawicy Rzeczypospolitej przypuszcza, że film będzie się podobał w Moskwie. Wyraził nadzieję, że ten nieprawdziwy obraz jest tylko przejawem naiwności twórców, a nie zaplanowanej kampanii dezinformacyjnej, prowadzonej przez Rosję.

Źródło: wym-1359377548723 Interia 

Komentarz: Filmu nie oglądałem, to też oceniać nie będę. Może jest nieobiektywnie prorosyjski, tylko to czy nieobiektywnie promacierewiczowy  byłby lepszy? 

M.G.   

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Jurek: Film National Geographic wpisuje się w kampanię dezinformacji”

  1. Nie bardzo rozumiem co sejmowe wystąpienie premiera wniosłoby do historii katastrofy. To jest typowe obecnie w Polsce mieszanie samego wypadku – z jego obecną otoczką polityczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *