Kliczko wezwał kraje Zachodu do interwencji wojskowej

Witalij Kliczko wezwał kraje UE do interwencji wojskowej. Wiadomość ta pojawiła się w cieszącej się autorytetem niemieckiej gazecie „Tagesspiegel”. „Przywódcy państw demokratycznych nie mogą bezczynnie obserwować, jak krwawy dyktator zabija swój naród. Rząd świadomie zorganizował prowokację, aby rozpędzić Majdan przemocą i krwią i stłumić protesty aktywistów” – oświadczył Kliczko niemieckim dziennikarzom.

http://polish.ruvr.ru/

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kliczko wezwał kraje Zachodu do interwencji wojskowej”

  1. Interwencji nie będzie, bo nie jest potrzebna. Sytuacja zmierza do rozwiązania znanym schematem, a do końca jest bliżej niż dalej. Putina zgubiła pycha zwana olimpiadą. Zachód wiedział, że w czasie igrzysk ma czas na działanie, bo Władymir Władymirowicz nie odda swego breloczka, w który wpakował ponoć 50 mld $. Olimpiada w Soczi jest katastrofą Rosji. Wydano olbrzymie pieniądze, a Zachód zyskał najpierw punkt szantażu (bo zbojkotujemy), a potem brutalnie zniweczył szanse (i tak skądinąd nieduże) na odbudowę imperium wykorzystując czas igrzysk. To wydaje się być punktem zwrotnym także dla Rosji. Po przejęciu Ukrainy przez siły postępowe, Kreml stanie się samotną defensywną twierdzą. Dziś Kijów, jutro Moskwa.

  2. Czy wypowiedź . Kliczki nie nosi znamion zdrady stanu? Czy nie kwalifikuje się do ukarania, z karą śmierci włącznie? Bo jeżeli się nie kwalifikuje, to tzw. Rząd RP tez nie powinien reagować gdyby jakaś grupa Polaków poprosiła np. Putina o eksterminacje po-okragłostołowych elit…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.