Kolejna osoba staje w obronie „satanisty w TVP”

Filozofia życiowa Adama Darskiego ma wielu zwolenników i nie godzi w misyjność telewizji publicznej, która powinna uwzględniać różnorodność światopoglądową odbiorców – uważa przewodniczący Rady Etyki Mediów Ryszard Bańkowicz. – Jednym publiczne wypowiedzi Adama Darskiego kojarzą się z szatanem i paleniem Biblii, a innym z walką z białaczką – powiedział.

Przewodniczący REM w wypowiedzi przekazanej PAP poinformował, że do Rady trafiają listy, których autorzy protestują przeciwko udziałowi Adama Darskiego „Nergala” w programie TVP „Voice of Poland”; pierwsze listy w tej sprawie rada dostała już w lipcu.

Według szefa REM, fala protestów, w większości jednobrzmiących, napłynęła w ostatnich kilkunastu dniach. Do tej chwili REM otrzymała ich 266.

REM nie popiera opinii autorów protestów – powiedział Bańkowicz, podkreślając, że „filozofia życiowa Adama Darskiego ma wielu zwolenników i nie godzi w misyjność telewizji publicznej”. Dodał, że telewizja publiczna powinna „uwzględniać różnorodność światopoglądową odbiorców”.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kolejna-osoba-staje-w-obronie-satanisty-w-tvp,1,4851987,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *