Komentarze na konserwatyzm.pl

W związku z pytaniami Czytelników informujemy, że na nowym portalu istnieje możliwość komentowania tekstów. W tym celu należy się zarejestrować na samej górze po prawej stronie. Po wybraniu nicku i wpisaniu hasła rejestracja ma charakter automatyczny.

Osoby wpisujące się nazwiskiem lub nickiem znanym redakcji otrzymują specjalny uprzywilejowany status i mogą dodawać komentarze nie czekając na konieczność ich akceptacji przez moderatorów.

Zapraszamy do rejestracji i dyskusji pod tekstami.

Z wyrazami szacunku

prof. Adam Wielomski

Red. Nacz. Konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Komentarze na konserwatyzm.pl”

  1. Czyżby nastał koniec cyklonusa? Nowa wersja konserwatyzm.pl ma wiele zalet,chociaż trochę ciężko jeszcze połapać się graficznie z tym nowym układem strony.

  2. Połapać się graficznie to pestka w porównaniu z połapaniem się jak działa nowy panel adminowy, ale powoli się uczymy nim posługiwać.

  3. Dzięki nowej odsłonie portalu dramatycznie obniżyła się aktywność trolli. Czyżby trolle nie posiedli umiejętności logowania?

  4. „Osoby wpisujące się nazwiskiem lub nickiem znanym redakcji otrzymują specjalny uprzywilejowany status i mogą dodawać komentarze nie czekając na konieczność ich akceptacji przez moderatorów.” Ten przywilej – jak dotychczas – nie funkcjonuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *