Konkurs na najlepsze „Zdjęcie Rodziny”

Portal ObserwatoriumRodzinne.pl organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny na najlepsze Zdjęcie Rodziny. Celem konkursu jest promocja wartości jaką jest rodzina poprzez zgromadzenie najciekawszych fotografii rodzinnych, które zostaną wydane w formie kalendarza na rok 2014. Nagrodą główną w konkursie jest rodzinny wyjazd do Brukseli oraz kalendarze na rok 2014 ze zdjęciami rodzin wytypowanych spośród nadesłanych materiałów. Dokumentacja i szczegóły dostępne są na stronie internetowej http://obserwatoriumrodzinne.pl/konkurs-na-zdjecie-rodzinne/.

Portal ObserwatoriumRodzinne.pl zachęca do nadsyłania zdjęć, na których uwieczniono przyjemne chwile spędzone w rodzinnym gronie. Dla uczestników konkursu, którzy nadeślą najciekawsze zdjęcia wraz z ich krótkim opisem czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs jest dedykowany rodzinom, które chcą dzielić się wspólnymi chwilami z innymi za pomocą obrazu.

Celem konkursu jest propagowanie rodziny jako nadrzędnej wartości w życiu człowieka. Zgromadzony materiał posłuży do wydania kalendarza na 2014 rok, który otrzyma każda rodzina, która się w nim znajdzie. Ponadto udział w konkursie daje szansę zdobycia nagrody głównej, którą jest rodzinna wycieczka do Brukseli.

Mamy coraz mniej czasu dla siebie. Ten spędzony razem na wspólnej zabawie czy nauce utrwalajmy i zapamiętujmy. Zachęcamy Państwa do czynnego udziału w naszej zabawie i przysyłania zdjęć swoich rodzin.

Zgłoszenie do konkursu wraz ze zdjęciem należy przesłać e-mailem na adres redakcja@obserwatoriumrodzinne.pllub pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres:

ObserwatoriumRodzinne.pl

ul. Flory 5 m. 2

00-586 Warszawa

z dopiskiem na kopercie: „KONKURS”

Na zgłoszenia oczekujemy do dnia 30 września 2013 r.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *