Konserwatyzm.pl będzie wspierać Piotra Pączka – świetnie zapowiadającego się młodego zawodnika MMA

Szanowni Czytelnicy,

jest mi niezmiernie miło poinformować, że portal konserwatyzm.pl będzie wspierać Piotra Pączka – młodego, utalentowanego i niezwykle dobrze zapowiadającego się zawodnika MMA z gdańskiego klubu Akademia Technik Walk.

Piotr mimo tego, że jest 19-latkiem już może się poszczycić znaczącymi sukcesami. Ostatnio dwa razy z rzędu pokonał bardziej utytułowanych przeciwników (w tym zawodnika mającego za sobą występ na gali MMA Attack). Po sobotniej walce, podczas gali ArMMAgedon w Stargardzie Szczecińskim, został okrzyknięty objawieniem, gdyż w 90 sekund udało mu się pokonać bardziej doświadczonego przeciwnika z klubu Berserker’s Team.

Poniżej można przeczytać wywiad z Piotrem dla sportowych faktów.pl, w którym dziękuje portalowi www.konserwatyzm.pl: http://www.sportowefakty.pl/mma/383397/nie-czas-obrastac-w-piorka-rozmowa-z-piotrem-paczkiem-po-gali-armmagedon.

Całą sobotnią walkę można obejrzeć tu: https://www.facebook.com/photo.php?v=524978427578591

Z kolei wywiad Piotra dla największego portalu poświęconego MMA jest dostępny tu: http://www.youtube.com/watch?v=-p8_02MLSs0

Piotr jest jednym z naszych stałych Czytelników i mamy nadzieję, że niebawem za sprawą jego sukcesów sportowych będzie o nim głośno w całej Polsce. Życzymy powodzenia i będziemy informować o jego występach.

Arkadiusz Meller

redaktor naczelny www.konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Konserwatyzm.pl będzie wspierać Piotra Pączka – świetnie zapowiadającego się młodego zawodnika MMA”

  1. Brawo! Wspaniała inicjatywa Portalu i Piotra Pączka! Aktywne uprawianie sportu nie jest do tej pory modą wśród konserwatystów, a pora by to się zmieniło. Oczywiście nie każdy musi ćwiczyć sporty walki może być np. bieganie czy pływanie. Ważne by dążyć do równomiernego rozwoju ciała i umysłu zgodnie z ideałem kalos kagathos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *