Krytyka neoliberalizmu wg dra Jacka Kardaszewskiego

Stowarzyszenie na rzecz Tradycji i Kultury Niklot zaprasza na na spotkanie z dr Jackiem Kardaszewskim, autorem trylogii pod kontrowersyjnym tytułem „Neoliberalizm i schizofrenia”. Odbędzie się ono 17 stycznia o godz. 17:30 w warszawskim Metal Cave Pub (ul. Jana Olbrachta 46).

Strona wydarzenia na facebooku: http://www.facebook.com/events/189052064573158/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Krytyka neoliberalizmu wg dra Jacka Kardaszewskiego”

  1. Dr Jack Kardashin: lubi masturbować się stopami. Aż nawet przyjdę na ten kabaret. Pan Kardaszewski, jak rozumiem, jako zajadły nie-liberał wydaje więcej niż ma i pożycza więcej niż jest w stanie oddać?

  2. Doktor Jacek Kardaszewski, nowe wcielenie Sokratesa, wizjoner i ideolog. Oddajmy głos temuż Nestorowi: „Najkrócej mówiąc, żelazna ręka państwa, ma – moim zdaniem – przejawiać się w zapewnianiu realnych warunków tego rodzaju wolności. Ręka ta ma być nie tylko żelazna, lecz ponadto widzialna. Niewidzialna ręka rynku w połączeniu z widzialnym, ale wątłym kikutem nocnego stróża nie zapewni ani minimum aspiracji ogromnej większości społeczeństwa, ani ich maksimum, wyrażającego się w transcendencji zbiorowej woli mocy. Nacjonalistyczny socjalizm vel socjalistyczny nacjonalizm, zgodnie z tym, jak ja go pojmuję, ma być libertyński. Dodatkowo, nie ma być etniczny, aczkolwiek nie powinno być wątpliwości, kto w ostatecznym rachunku jest solą tej ziemi. Wyrażając się konkretnie, przedstawiciele wszystkich orientacji seksualnych oraz nacji, dopóty, dopóki podzielają postulaty Narodowej SocjalDemokracji (a nie widzę żadnych istotnych przeszkód, żeby nie mieli ich podzielać), jak również nie tworzą antypolskich sitw i mafii, są w niej mile widziani. Hasła w rodzaju „zakaz pedałowania” będą przez Narodową SocjalDemokrację tępione z całą bezwzględnością.” (http://www.jacek.kardaszewski.pl/archives/1545)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *