Kwaśniewski był najlepszym Prezydentem Polski

Na pytanie, który prezydent najlepiej sprawował lub sprawuje swój urząd 54% ankietowanych wskazało Aleksandra Kwaśniewskiego. Na drugim miejscu znalazł się Lech Kaczyński, którego za najlepszego prezydenta uznało 23% badanych.

Lech Wałęsa był najlepszym prezydentem zdaniem 8% ankietowanych. W ocenie 3% badanych najlepiej sprawował urząd głowy państwa Wojciech Jaruzelski.

wp.pl

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kwaśniewski był najlepszym Prezydentem Polski”

  1. Oczywiście najlepszym prezydentem był p.Wojciech Jaruzelski. 1.Nie został wybrany demokratycznie. 2.Urzędował najkrócej. 3.Sam oddał władzę. 4.Należał do tej partii od najbardziej wolnorynkowych reform[ustawa Wilczka].

  2. „Głupota ludu” to jedno, ale pytanie jest w istocie trudne – bo z czego tu wybierać ? Właściwszym byłoby postawienie pytania ” który prezydent najmniej źle sprawował lub sprawuje swój urząd?” Wówczas dla mnie odpowiedź jest oczywista – Lech Kaczyński. A tak, na pytanie postawione w ankiecie, udzielę odpowiedzi „nie wiem” lub „nie mam zdania”…

  3. @TD. A dlaczego to niby Lech Kaczyński najmniej źle sprawował urząd prezydencki? W końcu utrata suwerenności w wyniku Traktatu Lizbońskiego to jego dzieło. Ba nawet z punktu widzenia samej doktryny prometejsko-niepodległościowej Kaczyński wypada gorzej od Kwaśniewskiego. O ile bowiem Kwaśniewski zdobył dla Polski wpływy na Ukrainie, to Kaczyński je stracił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *