Libertas-bis?

Otwarcie biura Sojuszu Europejskich Ruchów Narodowych w Warszawie, zapowiedzieli Nick Griffin z Brytyjskiej Partii Narodowej i Bela Kovacs z węgierskiego Jobbiku.

We wczorajszej konferencji prasowej w Warszawie uczestniczyli europosłowie Nick Griffin z Brytyjskiej Partii Narodowej (British National Party), Bela Kovacs z węgierskiego Jobbiku, a także prezes Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki i założyciel „Nowego Ekranu” Ryszard Opara. Zagraniczni goście zapowiedzieli otwarcie w Polsce pierwszego biura Europejskiego Sojuszu Ruchów Narodowych (Alliance of European National Movements).

Przewodniczący BNP Nick Griffin powiedział, że zamysłem jest stworzenie struktur paneuropejskiej partii, mogącej być odpowiedzią europejskich nacjonalistów na nowe zasady wyboru do Parlamentu Europejskiego, zezwalające tworzenie wspólnych list frakcjom znajdującym się w Europarlamencie.

http://narodowcy.net/otwarcie-biura-sojuszu-europejskich-ruchow-narodowych-w-warszawie/2012/06/30/

Komentarz: Nasz portal swojego czasu udzielił wsparcia Libertasowi. Oceniamy jednak, że dwa razy nie należy wchodzić do tej samej rzeki… [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Libertas-bis?”

  1. Skoro celem tego bloku ma być wprowadzenie eurosceptycznych kandydatów do Europarlamentu – to co w tym gronie robią banderowcy ze Swobody, przecież Ukraina nie jest w UE?

  2. Jezeli Anglicy szukaja sojusznikow w Polsce i na Wegrzech, to znaczy, ze sa bardzo slabi i nie maja z kim tego robic.Nic z tego nie wyjdzie.

  3. Anglicy zawsze mogą się wypisać z eurosojuza i zrobić z Amerykanami blok anglosaski. Wtedy możemy zostać koniem trojańskim i tarczą blokującą dążenia euroazjatyckie (vide koalicja iracka Jerzego Krzaka juniora i Leszka Millera: USA-POL-UK-AUS) lub zostać w roli kondominium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *