Libijski rząd: w wyniku nalotów NATO zginął najmłodszy syn płk. Kaddafiego

"Libijskie władze poinformowały, że nalocie, jakiego dokonały w nocy z soboty na niedzielę na Trypolis samoloty NATO, zginął najmłodszy syn Muammara Kaddafiego, Saif al-Arab Kaddafi – poinformowały. Według tych samych źródeł sam libijski dyktator przeżył bombardowanie.

Rzecznik libijskiego rządu poinformował w telewizji państwowej, że w ataku na dom, w którym znajdował się także Muammar Kaddafi, zginął jego najmłodszy syn, 29-letni Saif al-Arab Kaddafi.

"To był cywil i student, który uczył się także w Niemczech" – powiedział Mussa Ibrahim, który także ostro potępił nalot jako złamanie międzynarodowego prawa.

W tym ataku zginęło także trzech wnuków dyktatora. Muammarowi Kaddafiemu i jego żonie nic się nie stało. Libijskie władze poinformowały, że w dom, którym przebywała rodzina Kaddafiego, uderzyły co najmniej trzy pociski rakietowe".

Za: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/360209,Libijski-rzad-syn-Kaddafiego-zginal-w-nalotach-NATO-nie-potwierdza

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Libijski rząd: w wyniku nalotów NATO zginął najmłodszy syn płk. Kaddafiego”

  1. Zginął ten sam, którego pierwszy raz zabili na początku bombardowań czy jakiś inny? PS. Najlepsza była sytuacja w Iraku z chemicznym Ali, którego najpierw dwa razy zabili a na końcu złapali.

  2. Jeśli to prawda to Bohaterowie z Wspaniałego Demokratycznego Zachodu wystawili sobie świetną wizytówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *