M. Giertych: „Nie zapraszajcie na marsz osób, które się politycznie kojarzą z dzieleniem narodu, stawianiem jątrzących zarzutów bez dowodów”

Dziennik.pl publikuje list seniora ruchu narodowego:

1. Ustalcie tak termin i trasę Waszego marszu by nie kolidował on z prezydenckim.

2. Zadbajcie by na Waszym marszu był porządek i dyscyplina.

3. Nie dajcie się sprowokować. Musicie mieć własne służby porządkowe by wszelkie próby prowokowania niestosownych zachowań, niewłaściwe okrzyki, czy transparenty były w zarodku likwidowane.

4. Przygotujcie zawczasu treść okrzyków i pieśni, którymi zajęci będą uczestnicy marszu. To samo oczywiście dotyczy transparentów.

5. Wyznaczcie osoby do inicjowania okrzyków i pieśni i nie pozwólcie na spontaniczność w tym temacie.

6. Nie zapraszajcie na marsz osób, które się politycznie kojarzą z dzieleniem narodu, stawianiem jątrzących zarzutów bez dowodów. Nie pozwólcie by marsz przekształcił się w nie Waszą imprezę.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/409970,giertych-senior-do-mlodziezy-wszechpolskiej-przygotujcie-okrzyki-i-piesni.html

Komentarz: Przesłanie listu jest zrozumiałe: 1/ żadnych burd jak w ubiegłym roku; 2/ nie szukać konfrontacji z Prezydentem RP; 3/ usunąć z MN przedstawicieli Sekty Smoleńskiej. Niestety, z góry można przewidzieć, że organizatorzy MN prezentują w tych kwestiach nieco inne stanowisko, szczególnie w sprawach nr 2 i 3. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *