Manifest grupy Svobodna Mladez

Czeski nacjonalizm posiada dwa oblicza. Istnieją oficjalne partie nacjonalistyczne np. DSSS – Partia Robotniczej Społecznej Sprawiedliwości (wywiad z liderem DSSS: https://konserwatyzm.pl/artykul/11193/wywiad-konserwatyzmpl-z-tomasem-vandasem-przewodniczacym-par) które starają się zmienić demoliberalny system drogą parlamentarną. Oprócz nich działało i działa wiele grup o charakterze półoficjalnym, odwołujących się do stylu autonomicznego nacjonalizmu. Jedną z takich grup jest  Svobodna Mladez działająca do 2013 roku. Poniżej znajduje się przetłumaczony manifest grupy.  Tekst przełożyła Martyna Paszek.

Tomasz Kosiński

Kim jesteśmy

Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że nie jesteśmy żadnym ugrupowaniem politycznym. Jesteśmy grupą zdecydowanych, młodych ludzi niezadowolonych z obecnej sytuacji politycznej, reżimu politycznego i upadających wartości moralnych, społecznych i kulturalnych społeczeństwa, które balansuje na krawędzi wielkiej przepaści.

 Nasze działania wynikają przede wszystkim z niezadowolenia społecznego. To niezadowolenie społeczne spowodowane jest opieszałością polityczną, która nie chce i nie może rozwiązać naglących problemów narodowych (takich jak przykładowo: różnice społeczne, młodzież biorąca narkotyki, korupcja oraz bardzo ważna kwestia praktyk naszych mafijno-bolszewickich „demokratycznych| rządów) związanych z naszym ludem i naszymi przyszłymi pokoleniami. Każdy, kto choć częściowo nie zgadza się z pochwałami na rzecz manekinów politycznych, od razu dostaje od nich łatkę ekstremisty, terrorysty i neonazisty. Każdego dnia deptane są zasady demokratycznego społeczeństwa. Wolność słowa nie jest już tylko pojęciem na papierze, które jest zamknięte w szufladzie. Ludzie są prześladowani za każde złe słowo niepochlebiające system. Policja polityczna zamyka i terroryzuje młodych ludzi za poglądy czy nawet za rozlepianie „niewygodnych nalepek”. Tłumy oddziałów policji rozganiają pokojowe zgromadzenia.

W dzisiejszych czasach, kiedy działa (choć nie powinno) tzw. białe bezprawie, wiele osób jest represjonowanych przez mniejszości (nie)narodowe, które pokazują, że mają nad nami coraz większą władzę i pełne poparcie naszej sceny politycznej. I chociaż tego nie chcemy, na wszystkich obywateli ma to negatywny wpływ. Jeśli nie chodzi o przestępstwa na tle rasowym czy różnice społeczne, chodzi o cudzoziemców kradnących naszym ludziom pracę, czego wynikiem są tysiące bezrobotnych Czechów, którzy z kolei nie mają zapewnionych odpowiednich warunków życiowych, a tym samym spada całkowita jakość poziomu życia.

Obrzydliwe pragnienie władzy i bogactwa jest na naszej scenie politycznej tak wielkie i niepohamowane, że nie można już dalej zamykać oczu i działać tak, jakby wszystko było w porządku, nie zważając na niewłaściwy wpływ takiej obojętnej postawy na dzisiejszą młodzież, która powinna być naszą przyszłością. Nie chodzi tylko o te problemy, jest ich niestety dużo więcej. Naszą troską i moralnym obowiązkiem jako narodowych socjalistów, jest zwrócenie uwagi na haniebne praktyki rządu i moralny upadek społeczeństwa, wzbudzenie u ludzi zainteresowania i chęci do walki z tym systemem, przestępcami imigracyjnymi i machinacjami ze zwykłymi ludźmi – dla narodu czeskiego.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.