Miller: Palikot przejmuje „zużyte elementy i symbole” po SLD

Szef klubu SLD Leszek Miller uważa, że przechodzenie byłych działaczy Sojuszu do Ruchu Palikota, czy ewentualne wynajęcie przez to ugrupowanie pokoi w dawnej siedzibie lewicy przy ul. Rozbrat, to dowód, że Ruch przejmuje „zużyte elementy i symbole” po Sojuszu.

– Jeżeli Ruch pana Palikota chce tam (na Rozbrat – red.) się wprowadzić to tylko jest dowód, że Ruch Palikota przejmuje rozmaite zużyte elementy naszej działalności, czy to zużyte budynki, czy rozmaite zużyte już symbole, czy może też jakieś zużyte osobowości. Po prostu ktoś musi zjeść te resztki – powiedział Miller.

(…)

Miller na konferencji prasowej zaapelował do mediów, aby nie dały się nabrać na politykę informacyjną Ruchu Palikota mówiącą – według niego – że z Sojuszu do Ruchu przechodzą dziesiątki, setki czy tysiące osób. Miller oświadczył, że nie jest także prawdą to, że Włodzimierz Czarzasty razem ze Stowarzyszeniem Ordynacka, ma przejść do Ruchu Palikota. – To wszystko jest nieprawda. Dzisiaj rzeczywiście odeszły cztery osoby. Nie cieszę się z tego, bo znam przynajmniej niektóre z nich, ale cztery osoby to my przyjmujemy do SLD w ciągu godziny, więc to nie jest jakaś specjalna strata – powiedział Miller.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10771836,Miller__Ruch_Palikota_przejmuje__zuzyte_elementy_i.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *