Na jutro w Paryżu zapowiadana jest katolicka manifestacja

Jak informuje Alain Escada – sekretarz generalny francuskiego Instytut Civitas ponad 90 tysięcy osób podpisało petycję protestacyjną, przeciw profanacji Krucyfiksu podczas wystaw w Avignon (o akcji tej informowaliśmy już na łamach naszego portalu). Jednocześnie Alain Ecada zachęca wszystkich do wzięcia udziału jutro – w dniu św. Joanny d’Arc w Paryżu do zamanifestowania swojego przywiązania do katolicyzmu.

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Na jutro w Paryżu zapowiadana jest katolicka manifestacja”

  1. Pewnie wyjdą tylko stare dziadki protestować. Młode generacje pewnie te żabojady dawno już wyabortowali. Eh. szkoda, że za 100 lat francja zmieni się w Emirat Francuski był to kiedyś taki piękny Chrześcijański kraj. Za 100 lat będzie muzułmański z prawem szariatu.

  2. Ja tam nie wiem co jest gorsze ,a co lepsze Francja rządzona przez dykta muzułmański czy też `przez dyktaturę albo demokraturę (formę przejściową pomiędzy parlamentaryzmem a dyktaturą) laicką lub marksistowską żabojadzio- gadzio- trująco – jadzią (oczywiście, oczywiście) , w którą już niebawem może przekształcić się demokratyczna Republique(Marianna – na razie jest umiarkowana w swym ateiźmie).Co będzie dalej trudno przewidzieć.Oba scenariusze wydają się być bardzo prawdopodobne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *