Nie żyje Krzysztof Zalewski. Zajmował się katastrofą smoleńską

Portal podał, że Krzysztof Zalewski został zamordowany w Warszawie. Do tragedii doszło w poniedziałek po południu w siedzibie wydawnictwa Magnum-X przy ulicy Grochowskiej na Pradze.

– Do środka wszedł 48-letni mężczyzna i zaatakował nożem osoby, które tam przebywały. Poranił nożem 46-latka, który był w tym biurze. Ten, wskutek odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu. Nie udało się go uratować – powiedział po południu rzecznik komendanta stołecznego policji asp. Mariusz Mrozek.

Na miejsce zdarzenia przybył prokurator. – Na razie nie udzielamy żadnych szczegółowych informacji – powiedziała prokurator Renata Mazur, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga.

Krzysztof Zalewski był ekspertem lotniczym, dziennikarzem, historykiem wojskowości, wiceprezesem spółki Magnum-X wydającej magazyny poświęcone tematyce wojskowej.

Badał przyczyny katastrofy smoleńskiej. Krytykował raporty komisji MAK i komisji Jerzego Millera. Na temat katastrofy wielokrotnie mówił w wywiadach, których udzielał mediom. W swoich wypowiedziach walczył przede wszystkim z hipotezą o błędzie polskich pilotów.

Źródło: wym-1355252078528

M.G. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nie żyje Krzysztof Zalewski. Zajmował się katastrofą smoleńską”

  1. Przepraszam, ale w najbliższym czasie (obawiam się), że jakiś biedny cywilny morderca będzie musiał prosić o wylegitymowanie się ofiary, czy przypadkiem nie pracowała, nie wypowiadała się, ani nie daj Boże nie pisała o katastrofie smoleńskiej – żeby się nie załapać na „politycznego”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *