Stanisławowi Michalkiewiczowi pod rozwagę

Redaktor Michalkiewicz powinien uważnie zbadać jeszcze jedną hipotezę. My – zdrajcy i sługusi gen. Wojciecha Jaruzelskiego zgromadzeni wokół konserwatyzm.pl – mieliśmy jeszcze lepsze powody, aby dopuścić się tej zbrodni. Polecenie wydać nam mogli nie tylko jacyś tam funkcjonariusze schyłkowego WSI, ale ktoś z twardego rdzenia, np. gen. Czesław Kiszczak. Nie lubiliśmy Lecha Kaczyńskiego, kto wie czy nie bardziej niż Monika Olejnik. Mało tego. Znana redaktorka sympatyzowała z małżonką największego prezydenta Polski. My zaś z esbecką zapamiętałością przypominaliśmy jej stanowisko ws. ochrony życia. Choćby ze względu na to Monice Olejnik zadrżałaby raczej ręka przy nastawianiu zegara detonatora bomby, co my zrobilibyśmy bez mrugnięcia okiem.

Ludwik Skurzak
aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Stanisławowi Michalkiewiczowi pod rozwagę”

  1. @ Jago: Obsesja. Jeszcze żeby dowcip nie był taki toporny. A do autora/administratora – o jakiś link można poprosić?

  2. Metoda polemiczna, którą dokładnie pamiętam z „Trybuny Ludu”. Jeżeli nie można obalić żadnego argumentu przedkładanego przez red. Michalkiewicza, to się pisze „Michalkiewich jest BE!”. Powinien Pan jeszcze dopisać, że w Ameryce biją murzynów. Przepiękna kompromitacja, jak na prawnika, publicystę i konserwatystę. Rozumiem, że ten portal nie ma nic przeciwko „razwiedce”, ale żeby posuwać się do takich metod…

  3. @ ElDesmadre, sam Pan widzi, że linki pojawiają się i znikają niczym kierunkowskazy w samochodzie. Pytanie było, ale się zmyło. Nie po raz pierwszy zresztą. No cóż, redakcja tego portalu bardzo źle znosi krytykę. Swoją drogą, ciekawe, w czyim jeszcze imieniu napisał szacowny pan Skurzak? Na pewno nie w moim.

  4. Pan Mecenas lubuje się jak widać w budowaniu wirtualnej jednomyślności portalu. Usuwa krytyczne komentarze i używa liczby mnogiej.

  5. Generalnie nie mam zwyczaju polemizować z takimi, co nie mają odwagi podpisać się własnym nazwiskiem – ale proszę się łaskawie ode mnie odpieprzyć – ja nie prowadzę administracji portalu. Nawet własnych tekstów nie wprowadzam, nie mówiąc już o wycinaniu bardziej czy mniej debilnych komentarzy. Jeżeli chodzi o mnie, w najmniejszym stopniu mi one nie przeszkadzają.

  6. Kwestia wygody? Jakie to może być niewygodne nazwisko? Jak rozumiem, jakieś PiS-owskie, do którego wstyd się przyznać. Współczuję.

  7. Pan mecenas byłby łaskaw jakiś linczek do tekstu/wypowiedzi red. Michalkiewicza zapodać, by jakoś uwiarygodnić ten mało dowcipny tekst? Please…..

  8. „Jakie to może być niewygodne nazwisko? Jak rozumiem, jakieś PiS-owskie, do którego wstyd się przyznać.” Tak, zdecydowanie obsesja.

  9. coraz bardziej zaskakuje mnie konserwatyzm.pl Libicki o pogladach lewackich udahjący konserwtyste a jedynym dowodem na jego konserwtyzm to nienawiść do lewicowej PiS i chodzenie na msze trydenckie jednak z ostrozności do stowarzyszenia św. Piotra a nie do Lefebrystów. Dalej ataki na ludzi którzy od ponad 30 lat lansuja konserwatywny liberalizm tylko dlatego, że w niektórych sprawach mają taki sam pogląd jak PiS. Popieranie stanu wojennnego mimo, że cały PRL był nielegalny, popieranie słuzb specjalnmych PRL itp ludzie czy konserwatyzm przejęli kreci? Chyba się od was wyloguję. Gdzie tu konserwatyzm. Libicki….

  10. @ L. Skurzak, to, o czym Pan pisze, nie ma najmniejszego znaczenia merytorycznego, a fakt, że wtrącił Pan PiS, potwierdza już moją wcześniejszą obserwację, że cierpi Pan na antypisowską obsesję, co jest nie tyle śmieszne, co żenujące niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *