Nieoficjalnie: 20 procent dla Jarosława Gowina

Jak ocenił  socjolog z PAN, profesor Henryk Domański, Gowin nie ma szans na zwycięstwo, ale im więcej głosów dostanie, tym słabsza będzie pozycja Tuska w partii.

Zdaniem profesora dni Gowina w Platformie są policzone, ale Donald Tusk nie może tak po prostu zdecydować o wyrzuceniu go z partii, bo to byłby strzał w stopę. – Premier zrobi wszystko żeby to nie była jego decyzja, ale decyzja organu partii, np. sądu partyjnego – powiedział prof. Domański.


Według socjologa złożenie wniosku o usunięcie Gowina z partii może doprowadzić do pogłębienia podziałów w PO. – Mogą się pojawić nowe osie podziału, a stare konflikty wybuchnąć z nową siłą  – dodaje.

Źródło: http://fakty.interia.pl/polska/news-nieoficjalnie-20-procent-dla-jaroslawa-gowina,nId,1014893#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

Komentarz: Gratulujemy tym 20% członków PO i zachęcamy ich do opuszczenia lewackiej partii. – M.G.

Ps. Zdjęcie z  Wikipedii 

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “Nieoficjalnie: 20 procent dla Jarosława Gowina”

  1. “…Komentarz: Gratulujemy tym 20% członków PO i zachęcamy ich do opuszczenia lewackiej partii. …” – gratulujemy. Jednakowoż, PO nie jest partią lewacką. Jest partią konserwatywno-katechoniczną. Konseruje “system” dojenia Polski przez zachodnich lichwiarzy i powstrzymuje wybuch “ludowej” rozprawy z tymże “systemem”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *