Nowe informacje ws. śmierci Andrzeja Leppera

Andrzej Lepper zmarł najprawdopodobniej po godzinie 13 – dowiedział się reporter śledczy RMF FM Roman Osica. W biurze Samoobrony, gdzie doszło do samobójstwa, znaleziono także dowody, które mają potwierdzać wersję mówiącą o kłopotach finansowych polityka. Jeden z informatorów RMF FM podał, iż śledczy mają również informacje o konflikcie w rodzinie szefa Samoobrony.

Prokuratorzy znaleźli na biurku i w pokoju sporą liczbę wezwań do zapłaty, wystawionych na szefa Samoobrony. Były tam również dokumenty świadczące o olbrzymich długach Andrzeja Leppera.

Kolejną sprawą do której doszedł reporter RMF FM to obraz telewizora w gabinecie Leppera, który został zatrzymany stopklatką o godzinie 13:15:04. Był to program telewizji informacyjnej. Na ekranie widniał obraz z Donaldem Tuskiem, a w podpisie komentarz do kampanii wyborczej. Jak sprawdził reporter RMF FM, o tej porze prezentowano serwis informacyjny, w którym była mowa między innymi o wyborach, a także o likwidacji 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego.

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/nowe-informacje-ws-smierci-andrzeja-leppera,1,4815998,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nowe informacje ws. śmierci Andrzeja Leppera”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *