Nowe wiadomości o masońskich powiązaniach Breivika

TVN24 donosi:

Grupa miała spotkanie w Londynie w kwietniu 2002 r. Nazwano ją „Europejskim Rycerskim Zakonem i Trybunałem Karnym Templariuszy”. Organizatorami spotkania z udziałem ośmiu osób z kilku europejskich państw było dwóch angielskich ekstremistów, a największy wpływ na Breivika miał jeden z nich, którego zamachowiec nazywa Richardem.

(…)

Breivik posługiwał się charakterystycznym dla templariuszy krzyżem św. Jerzego. Ozdobił nim m.in. pierwszą stronę swego manifestu. Miał go też na swoim mundurze. Sfotografował się również w stroju masońskim z szarfą i fartuchem. Manifest podpisał angielską wersją swego imienia i nazwiska Andrew Berwick.

TVN24
[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nowe wiadomości o masońskich powiązaniach Breivika”

  1. Nic to nie da. Lewacka Policja razem z Lewackimi mediami wmówią społeczeństwu, że ten szaleniec by chrześcijańskim ekstremistą prawicowym z rasistowskimi pogląddami i obrońca cywilizacji białego człowieka. Lepiej zacznijcie odliczać dni bo niebawem GW zacznie udowadniać, że konserwatyści są takimi samymi ekstermistami co ten szleniec. Wiecie jak na to zareagują lewaccy prokuratorzy i lewaccy policjanci? Wsadzą was wszystkich za kraty. Lepiej zacznijcie odliczać dni bo cela w więzieniu lewackim juz czeka.

  2. Cher monsieur, vous pouvez devrait charger un peu de la charia? En końcy en 30 ans, vous aurez un français arabe.

  3. Amendement. Cher monsieur, vous pouvez devrait charger un peu de la charia? Après 30 ans, vous aurez un français arabe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *