Noworoczne Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia ONR Podhale

   NOWY TARG: Ponad 20 osób związanych ze Stowarzyszeniem Obóz Narodowo-Radykalny Podhale wzięło udział w zorganizowanym 6 stycznia 2012 roku w Nowym Targu, Noworocznym Spotkaniu Opłatkowym podtatrzańskich środowisk narodowo-radykalnych. Gośćmi spotkania była delegacja zaprzyjaźnionej Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Ogniowcy”.   

W tym roku trudu zorganizowania uroczystości podjęli się Koleżanka i Kolega, Anna i Maciej Trebunie z których gościnności skorzystali działacze z całego Podtatrza m.in. z Zakopanego, Nowego Targu, Dobczyc, Jordanowa, Witowa, Podczerwonego i Waksmundu. Niestety z przyczyn zawodowych i zdrowotnych w spotkaniu nie uczestniczyli nasi Koledzy z Maniów, Cichego Górnego i Rabki Zdrój. W trakcie części oficjalnej uroczystości przemawiał Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego ONR Podhale, Norbert Wasik. Po powitaniu zgromadzonych podsumował mijający rok, akcentując wielką pracę, jaką wykonało ONR Podhale na rzecz lokalnej społeczności. Po podzieleniu się opłatkiem i życzeniach świąteczno-noworocznych, przy suto zastawionym wigilijnym stole, chyba już tradycyjnie nie zabrakło gorących dysput na tematy społeczne, polityczne, a także organizacyjne. Po części oficjalnej był czas na rozmowy w luźniejszej atmosferze i planowanie działań na najbliższy rok.   

Serdecznie dziękujemy gospodarzom spotkania, Koleżance Ani i Koledze Maćkowi za prawdziwie polską gościnność, a Koleżance Ani, co warto podkreślić, za wspaniałe ciasta i inne kulinarne przysmaki. /onrp/

Źródło: www.onrpodhale.boo.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *