Obrońca “substytutu” obróncą homoseksualistów

Andrzej Hadacz – jeden z obrońców krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego, wziął udział w Paradzie Równości. Gazeta.pl donosi, że tak to uzasadniał:

– Ja widzę, że tych ludzi jest coraz więcej. Nie możemy tego izolować. Mamy ich wziąć do wagonów wsadzić, do Oświęcimia ich wywieźć? Musimy coś z tym zrobić. (…) To że oni mają inną orientację seksualną, to mnie nie obchodzi.

– Koniec z dyskryminacją! I będę to mówił każdego dziesiątego na Krakowskim Przedmieściu, że wy jesteście całkiem przyzwoici! I żałuję, że nie ma tutaj ze mną żadnego biskupa ani księdza.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/12,88291,14108364,Andrzej_Hadacz__obronca_krzyza_na_Paradzie_Rownosci_.html

Komentarz: Takie są skutki obrony krzyża bez zgody, a nawet wbrew woli Kościoła. Samowola religijna kończy się zawsze anarchią! [aw]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “Obrońca “substytutu” obróncą homoseksualistów”

  1. Bo dzisiaj homoseksualizm jest juz normą postępu/demokracji/wolnosci. Obrończy tzw. wartości zaakceptowali go z pewnym “przesunieciem czasowym”, aby wyglądało, że są “przeciw”. Podobnie zaakceptują pedofilię, zoofilie i nekrofilię, aborcje i eutanazję zreszta też. Ot, chadecja, masoństwo i pseudoprawica, postsoborowa, postkatolicka postłacińskość. I pal im turański w zadek …

  2. Ten facet od początku był prowokatorem od Palikota i dalej nim jest. Nie warto zwracać uwagi na jego wypowiedzi bo do żadnych mądrych wniosków nie dojdziemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *