„Od sześciu lat nie było tak tragicznej informacji”

 Od sześciu lat nie zdarzyła się tak tragiczna informacja jak dziś – tak o danych przedstawionych przez Główny Urząd Statystyczny na temat ujemnego przyrostu naturalnego, wypowiedział się lider SLD, Grzegorz Napieralski.

– Od sześciu lat odpowiedzialność za Polskę ponosi prawica pod znakiem Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Ich polityka prorodzinna to brak wychowania seksualnego w szkołach, brak dobrej informacji o środkach antykoncepcyjnych. Ta polityka zbankrutowała. Dziś najskuteczniejszym środkiem antykoncepcyjnym jest kredyt hipoteczny – dodał polityk SLD.

Grzegorz Napieralski stwierdził, że Polacy boją się mieć dzieci, m.in. z powodu coraz droższego życia codziennego, czy braku miejsc w przedszkolach. Poseł SLD dodał, że jeśli już takie miejsca są, to dzięki rządom PO i PSL są bardzo drogie.

– Mamy w Polsce dwie rzeczywistości. Jedną, która jest kreowana w Sejmie przez większość parlamentarną, przez PO i PSL. Mamy też prawdziwą rzeczywistość – stwierdził. Grzegorz Napieralski zadeklarował, że chce zderzyć wirtualną, nieprawdziwą rzeczywistość kreowaną przez PO z rzeczywistością brutalną i prawdziwą.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/od-szesciu-lat-nie-bylo-tak-tragicznej-informacji,1,4850975,wiadomosc.html

-sad

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Od sześciu lat nie było tak tragicznej informacji””

  1. Zapewniam pana Napieralskiego i innych towarzyszy, że wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół oraz zwiększenie popularności środków antykoncepcyjnych poskutkuje pogłębieniem się ujemnego przyrostu naturalnego. Ten towarzysz to nieprawdopodobny populista i głupek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *