Olędzki: Reforma Unii Europejskiej

Dalsza integracja kontynentu Europejskiego napotkała na trudności w postaci ofensywy gospodarczej, politycznej i medialnej Rosji. Mam tu na myśli dokończenie po pewnych perturbacjach budowy Nord Stream 2, powstanie 8 listopada ZBiRu, a więc wejście wojsk Rosyjskich na teren Białorusi (przynajmniej lotnictwa) i nagromadzenie dużych ilości wojsk pancernych przy granicy z Ukrainą. Oprawę artystyczną wydarzeń zapewniają uchodźcy w tym celu sprowadzeni samolotami przez Łukaszenkę.

UE opiera się na dominacji gospodarczej i wywiadowczej Niemiec, które są lokalnym kapo oligarchów bankowych już od zjednoczenia w czasach Bismarcka. Niemcy pozwoliły sobie na bliską współpracę z Rosją, co nie podoba się innym państwom, które jak na kolonie Niemiec przystało siedzą na razie cicho. Jednocześnie Niemcy i Austria dokonują radykalnego zwrotu w kierunku faszyzmu wprowadzając segregację sanitarną na wzór segregacji rasowej z lat 40′ mrocznego XX w. Polskojęzyczne media stręczą nam nachalnie wprowadzenie podobnej segregacji w Polsce.

Naturalnym rozwiązaniem byłby powrót do historycznie sprawdzonych rozwiązań. Niemcy powinny składać się nie z jednego, nie z dwóch czy czterech państw, a z wielu, powiedzmy 250. Kiedyś już tak było, po wojnie były 4 strefy okupacyjne, a potem RFN i NRD. Do czasów Bismarcka Niemcy składały się z dziesiątków państewek i księstw. Przed zjednoczeniem Niemcy rozwijały się kulturalnie, po zjednoczeniu militarnie – różnica zasadnicza.

Podział na 250 państw miast i księstw odciągnie Niemców od imperialnych aspiracji, ale może nie wystarczyć. Podzielić też należy siły zbrojne i to co najważniejsze – zasoby wywiadowcze, pomiędzy państwa ościenne za wyjątkiem Austrii która jak w latach 30′ wspólnie z Niemcami kroczy drogą faszyzmu czyli pomiędzy Wielką Brytanię, Francję, Szwajcarię, Czechy, Polskę, Danię, Holandię i Luksemburg.

Dla lepszego efektu każdy z tych państw i księstw powinno być oddane pod zarząd na 90 lat innemu politykowi Europejskiemu, a po jego śmierci osobie wskazanej w testamencie. Np. Berlinem powinna rządzić Marie Le Pen, państewkami Zagłębia Saary różne formacje ekologiczne i komunistyczne. po jednym księstwie powinni przyjąć polscy monarchiści, Korwin-Mikke i Braun. Taka różnorodność wprowadzi konkurencję polityczną i gospodarczą pomiędzy nimi. Dość szybko okaże się gdzie chcą mieszkać ludzie odważni, pracowici i cywilizowani, a gdzie nieroby.

Jednym ruchem demontujemy niemiecki imperializm, odradzający się faszyzm i wprowadzamy pluralizm i konkurencję polityczną, oraz monarchię w księstwach!

Kocham państwa niemieckie! Niech będzie ich 250!

Krzysztof Olędzki

Click to rate this post!
[Total: 14 Average: 2.5]
Facebook

2 thoughts on “Olędzki: Reforma Unii Europejskiej”

 1. rozumiem sarkazm autora>samo określenie 'Reforma Unii Europejskiej’ jest stwierdzeniem wewnętrznie sprzecznym
  i dobrze że jest ten Putin>można na kogoś paluszkiem wskazać>’zwalcza NATO, EU’>neoliberalizm>globalizm (to prawda) a przede wszystkim biorąc pod uwagę 'klasę’ naszych post1989 'elyt’>kaczory, moravery, trzaskovery, tuski, kwachy, maciarewicze, kurwin vel mikke, maciarewicze, etc,
  Ale na marginesie>
  EU jest projektem amerykańskim >od 1944
  Euro-federalists financed by US spy chiefs (By Ambrose Evans-Pritchard in Brussels)
  12:00AM BST 19 Sep 2000 (z polskim akcentem>RETINGER)
  https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/1356047/Euro-federalists-financed-by-US-spy-chiefs.html
  i autor>był długoletnim korespondentem The Telepgraph (gdzie pisuje do dzisiaj) w Brukseli>starej klasy dziennikarz (czyli rzetelny).
  Kolejna sprawa>w latach 1944-1949 kiedy 'porządkowano’ powojenny porządek> powstało UN, Izrael, WB, IMF ale także NATO i jego 1szy szef 'wyznaczył’ cele:
  “keep the Soviet Union out, the Americans in, and the Germans down
  i jeżeli joe 'dementia’ bidet mówi
  AMERICA IS BACK ++ DIPLOMACY IS BACK
  to mamy:
  i mamy>
  >Soviet union is out ale RUSKICH się nie udało
  >AMERICANS>ciągle są
  >Germans down>Niemcy na dnie
  bo Niemcy są rzeczywiście na dnie
  bo>
  Zachodnie społeczeństwo jest moralnie zepsute,……. zostało skorumpowane przez kapitalizm, który doprowadził do „zagrożenia klimatycznego”, które zagraża życiu na ziemi. To, jak twierdzi, wymaga ścisłej kontroli wolności osobistej, przemysłu i finansowania korporacji.’
  a mówi te słowa Mark Carney, były szef Bank of England i Bank of Canada, dzisiaj trustee WEF>’od szwabusa’,
  i dziwić się, że nowy rząd Amerykańskiej strefy okupacyjnej >czyli Bundesrepublik Deutschand >tęczowa koalicja>
  będzie reformować EU w tęczowym kolorze>bo AMERICA is BACK
  mając u 'nasz’ (znaczy się w Polin)
  kaczora+moravera+dudex jako rulers
  oraz 'tęczową koalicję’>posld=znaczy się Tusk, trzaskover, Kwachu jako 'totalną opozycję”
  a więc SARKAZM Autora>w pełni zrozumiały
  i gwoli przypomnienia>hasło 'demontujemy niemiecki imperializm’ do stanu przed 1990>
  to propagował od zawsze Kamrat Aleksander Jabłonowski-Wojciech Olszański>
  aktualnie w 'pierdlu’ (razem z Marcinem Osadowskim) bo 'naraził’ Polskę i Polaków>na zarzut antysemityzmu wg estetów z myslpolska.info>Piasta, Śmiech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *