„Olewają nas, nie idę na wybory”

Czy programy wyborcze mają wpływ na wybór partii, na którą Polacy zagłosują 9 października? Raczej nie – tak wynika z sondy Wirtualnej Polski. Jedni mają tak sprecyzowane sympatie, że nie ważne, co powiedzą bądź zrobią ich liderzy, i tak na nich zagłosują. Są jednak i tacy, którzy w ogóle nie pójdą na wybory. – Politycy nas olewają nas, nie warto głosować – mówi jeden z naszych rozmówców. 

Ci niezdecydowani będą przyglądać się konkretnym jednostkom. – Programy to puste obietnice, nie ma co w nie wierzyć, to tak jak bym kilka razy przeczytał to samo – mówi jeden z naszych rozmówców. 

Są jednak i tacy, którzy w ogóle nie pójdą na wybory. „Nie mam na kogo głosować, wszystkie partie już zdradziły Polaków”, „Jak patrzę na puste obietnice, to namawiam do całkowitego bojkotu wyborów” – słyszymy od kilku osób. – Te wybory będą śmieszne, politycy tylko walczą o stołki, a nie myślą o zwykłych ludziach, oni po prostu olewają nas, nie warto głosować – dodaje kolejny mężczyzna. 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,124758,title,Olewaja-nas-nie-ide-na-wybory-Polacy-mowia-dosc,wid,13778486,wiadomosc_video.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *