„Oni potrafią tylko krytykować”

 Z kimś, kto potrafi tylko krytykować, tylko i wyłącznie, a w zamian nie ma nic do zaproponowania, jest bardzo trudno rozmawiać – powiedziała rzeczniczka sztabu wyborczego PO Małgorzata Kidawa-Błońska, komentując wystąpienie prezesa PiS podczas konwencji we Wrocławiu.

Posłanka nie kryła krytycznego podejścia wobec słów Kaczyńskiego.
– Pan Jarosław Kaczyński przez 4 lata nie powiedział ani jednego dobrego słowa na temat naszego kraju, ani jednego dobrego słowa na temat tego, co się dzieje. Przez 4 lata w jego mniemaniu w Polsce nie wydarzyło się nic, co warto określić pozytywnie. Z takimi ludźmi, którzy widzą świat tylko w czarnych kolorach i wszystko im się nie podoba, jest bardzo trudno prowadzić jakąkolwiek rozmowę – stwierdziła Kidawa-Błońska.

Tylko krytyka

Jej zdaniem „krytyka rządu jest najważniejszym punktem działań PiS”.

– Dobrze było by usłyszeć chociaż jedno, albo dwa pozytywne rozwiązania, jakiekolwiek. Polska jest krajem demokratycznym, wolności są przestrzegane, prawo funkcjonuje, mamy niezależne sądownictwo, niezależną prokuraturę, bezpieczeństwo jest coraz większe, bo ludzie czują się bezpieczni, wykrywalność jest coraz większa – powiedziała Kidawa-Błońska.

http://www.tvn24.pl/-1,1715411,0,1,oni-potrafia-tylko-krytykowac,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *