Paryż: ponad 500 000 ludzi protestowało przeciwko małżeństwom homoseksualnym

Ponad 500 000 ludzi uczestniczyło w niedzielnej demonstracji przeciwko małżeństwom homoseksualnym w stolicy Francji – oświadczyli organizatorzy akcji. Tymczasem, zgodnie z oświadczeniami policji, w marszu wzięło udział jedynie 80 000 ludzi.

Omawianie ustawy, legalizującej małżeństwa homoseksualne i pozwalającej adoptować takim parom dzieci, doprowadziło do masowych akcji protestacyjnych, podczas których na ulice francuskich miast wychodziło setki tysięcy ludzi.

http://polish.ruvr.ru/

aw

Pomimo protestów ustawa została zatwierdzona przez parlament, a 29 maja 2013 roku w Montpellier odbył się pierwszy ślub dwóch mężczyzn.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Paryż: ponad 500 000 ludzi protestowało przeciwko małżeństwom homoseksualnym”

  1. Co za brak szacunku dla tzw. wartości chrześcijańskich. Przecież wszelka władza pochodzi od Boga, także władza francuskiej masonerii. Gdzie w Ewangelii jest powiedziane, że pederaści nie mogą adoptować dzieci?

  2. I jeszcze jedna sprawa. Mnie też się nie podoba panoszenie sie LBGT, genderowców etc. Jednakowoż, nikt mi jeszcze nie wytłumaczył, w jaki sposób, tak na poziomie przyczyn i skutków, propaganda genderowo-LBGT-owska szkodzi tzw. normalnej, heteroseksualnej rodzinie. Albo: w jaki sposób „śluby pedalskie” szkodzą heteroseksualnym katolickim narzeczonym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *