Pierwsza Konwencja Warszawskich Monarchistów

Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca A.D. 2015 w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/13 (II.p.). Szczegółowy program dnia znajduje się na stronie www.monarchia.info.pl.

Na organizowaną konwencję pragniemy zaprosić różnych ludzi, zarówno tych o poglądach monarchistycznych oraz tych, którzy mają wątpliwości i pytania. Nasz program jest otwarty i chętnie wysłuchamy innych poglądów na rolę monarchii we współczesnej Polsce.

Celem Konwencji ma być powrót do debaty publicznej i politycznej dyskusji na temat ustroju monarchistycznego, czym taki ustrój jest we współczesnym świecie. Chcemy pokazać że choć monarchizm jest tak starym ustrojem jak świat, to potrafi być nowoczesny i sprawnie działać. Celem konwencji jest również pokazanie, że monarchiści to też politycy, jak demokraci, socjaldemokraci czy liberałowie, którzy chcą nowoczesnego Państwa sprawnej administracji publicznej, a zarazem są politykami dbającymi o tradycje przodków. Chcemy zerwać z pojęciem „kanapowych” działaczy i pokazać że monarchiści to ludzie czynu, a nie tylko dyskusji, uniwersyteckich sal, „leśnych dziadków” i nawiedzonych tropicieli spisków światowych.

Zapraszamy każdego, dla kogo Polska i dobro Polski jest ważne. Musimy pamiętać o historii; o wielkich zwycięstwach i klęskach, ale nie chcemy aby monarchia żyła tylko historią i przeszłością – monarchia to przyszłość.

W wolnej dyskusji zapewniamy dla wszystkich uczestników mały poczęstunek i pragniemy przy dobrej kawie i herbacie, w wyśmienitym towarzystwie ludzi kochających Polskę, rozmawiać, dyskutować o polskiej monarchii.

Zapraszamy Serdecznie!

Linki:

http://monarchia.info.pl/konwencja-warszawska/

Wydarzenie na fb:

https://www.facebook.com/events/1615540495361088/

Fb:

https://www.facebook.com/pages/monarchiainfopl

Społeczność Monarchistów w Warszawie:

https://www.facebook.com/spolecznoscmonarchistowwarszawa

Patroni medialni:

wmeritum.pl; Konserwatyzm.plradiownet.pl, myslkonserwatywna.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *