PO zdradza, kto po wyborach będzie premierem

Marszałek Sejmu, wiceprzewodniczący PO Grzegorz Schetyna powiedział, że jeśli PO wygra wybory parlamentarne, to kandydatem na premiera będzie Donald Tusk. Marszałek pozytywnie ocenił prace Sejmu mijającej kadencji.

Schetyna na pytanie, czy po wyborach, może być premierem nowego rządu, odpowiedział, że nie. – Jeśli Platforma Obywatelska wygra wybory, to na pewno kandydatem na to stanowisko będzie premier Donald Tusk – powiedział Schetyna na konferencji prasowej w Lublinie.

Jak podkreślił, nie zna ewentualnego składu przyszłego rządu po wyborach. – Trzeba wygrać wybory, przejść przez kampanię wyborczą. Mamy dużo czasu i ten czas będziemy pożytkować na to, aby Polaków zachęcać zapraszać do tego, aby współdecydowali o następnych czterech latach. Ważna jest frekwencja i udział w wyborach i o tym będziemy mówić – zaznaczył marszałek.

Pytany o reakcję PO na kampanię wizerunkową PiS skierowaną do młodych, w której, jak napisała „Gazeta Wyborcza”, ma być propagowana postawa, że głosowanie na PiS „to nie obciach, lecz postawa i działanie cool i jazzy”, Schetyna powiedział, że trzeba przypomnieć czasy rządów PiS.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/po-zdradza-kto-po-wyborach-bedzie-premierem,1,4849068,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *